Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van ez? Miért hizok? :...

Miért van ez? Miért hizok? : ' ( annyira elszomorított. Pedig minden olyan jól ment.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Eddig minden olyan jól ment a fogyómmal, múlt szombati mérésem: 49.6 ma mennem kellett orvoshoz ahol tudtam hogy megfogják mérni a súlyom..és picit ideges vltam mert nem szeretem hétköznap méregetni magam, előtte nem ettem, meg semmi mert kora reggel mentem. Erre: 50.1 ezzmii????? miért hizok?? amikor MINDENT de tényleg mindent ugyanugy csinálok ahogy eddig. Nem, nem fog megjönni, és ha ez számit tegnap voltam "nagy wc-n" nemértem. :'( pedig már lassan csak súlyt akartam tartani, mert mostmár kb megvagyok elégedve magammal, igaz a csontozatom miatt a lábam nem túl szép mmint nem sovány DE közel sincs a kövérhez... ennyit szokott ingadozni? megnyugodhatok? :( ááááááááááááááááááááá.
2011. szept. 28. 13:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
jééézusom ez ám a nagy súlygyarapodás..... majd ha 3-4 kilóval többet mutat a mérleg akkor kezdj parázni. egy normál súlyingadozás lehet 1-1.5 kg is.
2011. szept. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Az lehet, hogy folyadék... Most tényleg 0.5 kg miatt túráztatod magad?? Majd ha 5 kg-mal mutat többet, akkor lehet aggódni. Lehet, hogy izomban vetted fel a súlyt, de lehet, hogy a mérleg van picit másképp beállítva a 2 helyen.
2011. szept. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
komolyan? jaj picit megkönnyebbültem....csak ilyen még sose volt és úgy megijedtem. :///
2011. szept. 28. 13:22
 4/22 anonim ***** válasza:
milyen magas vagy?
2011. szept. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
55%
Hülye. Megiszol egy fél liter ásványvizet, és fél kilóval nehezebb vagy. Na most akkor?
2011. szept. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
nem kell hülyézni. -.- normálisan tettem fel a kérdést, imádom az ilyen embereket. amúgy 156,5 cm vagyok.
2011. szept. 28. 13:29
 7/22 anonim ***** válasza:
pfff örülnék én is ilyen gondoknak...
2011. szept. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Szia anya.! kb mintha őt hallanám...jóó nekem ez a fontos, meg a gondom. :/
2011. szept. 28. 13:40
 9/22 anonim ***** válasza:
53%
Könyörgök, gondolkozz már, mielőtt leírsz fél oldalnyi nyavajgást...!
2011. szept. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
jóó de nekem még ilyen nemvolt és nagyon megijedtem és még igazából mostse vagyok biztos benne, h tényleg csak ingadozik...de próbálom mondogatni magamba. :S köszi mindenkinek az értelmes választ! :) megy egy pár embernek a zöld kéz.
2011. szept. 28. 13:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!