Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért szokták diétás étrendbe...

Miért szokták diétás étrendbe írni a pirítós kenyeret?

Figyelt kérdés
Egy szelet kenyér eleve kb 250 kcal, de ha pirítóst csinálok belőle akkor is ugyanennyi? Milyen anyagok vesznek ki belőle sütés hatására? Tényleg nem hízlal annyira,ha pirítom?
2011. okt. 12. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Jajj,Istenem....Egyedül a víz párolog ki belőle. Ugyanolyan súlyú pirítós,vagy ugyanolyan súlyú kenyér,hát nem mindegy. Vagy szerinted az aszalt gyümölcs miért hízlal?
2011. okt. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én sem hiszem, hogy bármin is változtatna, csak egy barátom kért meg,hogy járjak utána. Megkérdezni még csak meg lehet. :)
2011. okt. 12. 15:29
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem annyi lehet a dolog mögött, hogy a pirítós kemény, ezért tovább rágod, kisebbet harapsz, lassan eszed, ezáltal hamarabb eltelít, míg a puha fehér kenyeret lehet "két pofára zabálni", és később érzed, hogy jóllaktál.
2011. okt. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Meg ha eleve toast kenyérből csinálod, ott vékonyak a szeletek, 1 szeletben csak 50 kalória van, ha megeszel kettőt, olyan érzésed van, hogy 2 szeletet ettél, vagyis sokat, pedig kevesebb, mint a normál szelet kenyér és a 250 kalória.
2011. okt. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy szelet toast 60-61 kalória, nem? ma mértem le

244 van 100 grammban

és egy szelet 24-25 gramm

2011. okt. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!