Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezt most hogy csináljam meg?...

Ezt most hogy csináljam meg? - Izomvesztés

Figyelt kérdés

Szóval. Fogytam eddig szépen 7 kilót, de még minimum ötöt szeretnék. Viszont van egy problémám."Túl" izmos a lábam... :/ Lehet, hogy ez furán hangzott, de így van :'//. Olyan a lábam, mint egy férfié! Gusztustalan!!! És kőkemény a combom, látszik, hogy izom, és nem háj. Az öt kiló felesleg nagyrészt a hasamon van. Szerintetek mit csináljak vele (a combbal)? Jelenleg futok, de abba akarom hagyni, nehogy tovább izmosodjon a lábam. :( Hogy veszítsek izmot?

Jó ötlet egyáltalán ez?


2011. okt. 14. 19:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Hosszú távokat (legalább 5 km) fuss, attól nem fog izmosodni a lábad, sőt. De én nem dolgoznám le tudatosan az izmokat. Nem minden férfi a csontsovány lábakra bukik.
2011. okt. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kedves első: köszönöm a jó tanácsot, megpróbálok akkor nagyobb távokat futni. Bár eddig intervallumost csináltam, lehet abban volt a hiba.
2011. okt. 14. 19:17
 3/10 anonim ***** válasza:
Az intervallum izmot épít, hiszen a "teljes erőből" szakszban az izmokat is viszonylag nagy terhelés éri.
2011. okt. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem először csináld végig amit elkezdtél!


Egyszerüen annyiról van szó hogy olyan a genetikád hogy a hasadról kevésbé hajlandó elégetni a zsírt mint a combodról.

A hasadon még mindig nem az igazi , közben a lábadon már túl kevés a zsír, és így kilátszanak az izmok ,azaz szálkásabb. A lába mindenkinek alapból izmos, és a futással nem tudod lényegesen megvastagítani főleg ha eddig is futottál. Ne félj ettől a helyzettől ,először érd el a célod, aztán ha ismét picit több szénhidrátot veszel magadhoz akkor a combod is kevésbé lesz szálkás, azaz nem fog izmosnak látszani. Ez csak egy ideiglenes állapot, mint mikor a testépitök bediétáznak versenyre.

2011. okt. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

19:32 vagyok

ha intervall eddzést csináltál valóban én is javasolnám hogy térj át a nagyobb távokra!

2011. okt. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Fúúú, hát köszönöm a válaszokat! :)

Egyből át is térek a hosszabb távokra!

Köszönöm szépen! :)

2011. okt. 14. 19:55
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

az én verzióm.

1. végre valaki kemény edzést csinált szálkásításhoz, így kell ezt.

2. lehet most fejlettnek tűnik a lábad (de mondjuk igen kíváncsi vagyok..) lehet hogy felül vagy kissé vékony. amúgy kemény futástól is inkább csak megerősödött a lábad, nem izmosodott. azt értem ez alatt, hogy izmot építeni nem könnyű, pláne nőknek. viszont az edzés hatására megnövekedhettek a glikogén raktárak a lábad izmaiban, ezért lett "izmos". szerintem. persze lehet hogy közben tömegnövelő étrenden voltál, szteroidoztál + növi hormon és jártál heti 4-szer terembe lábra gyúrni de neeeem. ez nem így volt :) ha áttértél a hosszabb futásokra, gondolkodj még el azon, hogy a felsőtestedet hozd a lábad szintjére.

2011. okt. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kedves Aczél! Igazad van. :D Tudod, nem vagyok túl jártas az ilyen témában. Remélem, hogy nem olyan brutál izmos lábra gondoltatok. Csak szimplán vastag, és kemény, ezért neveztem izomnak :D. Remélem értitek. Köszönöm a válaszokat! Azért a hasam sem olyan vészes, azt az öt kilót csak "beszúrtam". De köszönöm, hasznos tanácsokat! ;)
2011. okt. 15. 22:37
 9/10 anonim ***** válasza:

nem, egy pillanatig sem gondoltam, hogy brutálisan erős lábad lenne :) az még nekem sincs..

szívesen.

2011. okt. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
hát izmot nagyon nehéz leadni. a zsirt 100x szor könnyebb. ugy hogy össze kell szedni magad
2012. júl. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!