Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Véleményt kérek a mai kajámról...

Véleményt kérek a mai kajámról! Mennyiségre jó volt?

Figyelt kérdés

175 cm, 70 kg, 5 kg-t szeretnék fogyni.


reggeli: 50g zabpehely, 150g natúr joghurt

10órai: 30g földimogyoró

ebéd: 1 rozsos kifli, 3 főtt tojás, cottage cheese (kb. 50g), sonka, zöldség

"uzsi": 50g popcorn és fél liter lightkóla (moziban voltunk :$ ezért ettem kevesebbet ebédre)

vacsi: fehérje turmix


ez fogyis nap volt, vagy ink súlytartós?


2011. okt. 15. 23:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nem arról nem tudtam lemondani, hogy heti 2-3 alkalommal egyek csak gyümölcsöt, hanem, hogy majdnem minden nap egyek gyümölcsöt, rosszul fogalmaztam, bocs.
2011. okt. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

semmi, értem.

de valahogy a gyümölcsök, KV és a csirkehús nekem nem tűnik problémás élelmiszernek. koffein a legkíméletesebb drog, a szervezetnek meg alsóhangon is szüksége van 0,8g/száraz ttkg fehérjére húsból. mondjuk ez átlagos embernél tényleg csak 60-70g fehérje, vagy még annyi sem. de ez alatt már orvosilag egészségtelen bevinni, tehát.. :/ összetett téma.

2011. okt. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
:D köszi a válaszokat :)
2011. okt. 16. 12:17
 14/18 anonim ***** válasza:
már teljesen másról beszélünk (na jó, nem teljesen..) de szívesen. így (is) tanul az ember.
2011. okt. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
És az a fehérje a hüvelyesekben nincs meg? Mert azt is kéne enni, naponta, a makrobiotika szerint. Erőltetik az algákat is, amit bevallom, sosem ettem. Az esetleg tartalmazhat fehérjét?
2011. okt. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
növényi fehérjéknek sose lesz olyan az összetételük, mint az állati eredetűeknek!
2011. okt. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Akkor egy vega minőségileg éhezik?
2011. okt. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

igen, ez nagyon gyakori.

bár sok odafigyeléssel, koplettálhatók a fehérjék. ez azt jelenti, hogy egy növényből hiányzik (kevés van) egy aminosavból, de ma már ismert, hogy mivel kell együtt fogyasztani, amiben ebből az aminosavból aránylag több van. plusz a szója tudtommal teljesértékű fehérjeforrás, tehát én az előbb kicsit sarkítottam. bár a szója esetleg más szempontból kifogásolható, végeredményben egy madár előnyösebbé válik, mint a szója bab, ha van lehetőség ezt a húst beszerezni.

2011. okt. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!