Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tévhit az hogy 4 esetleg 6óra...

Tévhit az hogy 4 esetleg 6óra után nem szabad enni ha fogyókúrázol?

Figyelt kérdés
Sok sikersztorit hallottam már erről, de sokan is mondják hogy nem egészséges meg hülyeség, megtudnátok cáfolni valamelyik állítást?
2011. szept. 25. 08:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%

Tényleg hülyeség. Ezt csak azért találták ki hogy limiteljék a kalóriákat,mert egy fogyizónál nem sok esély van rá hogy délután 4ig bevisz 1300kalóriát,így megmarad a deficit. Viszont ha egyenletesem el van osztva pl ez az 1300kcal akkor este is lehet nyugodtam enni.


Én pl úgy fogytam fél év alatt majdnem 30kilót hogy midegy egyes nap 8-9kor vacsoráztam.(túró,csirkemell párolt zöldséggel, akár kenyeret csirkemellsonkával).

2011. szept. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
42%
Én úgy tudom azért van ez az állítás mert 6 után jobban hizlal, mert ugyebár vacsora után leülsz tévézel meg mit tudom én mi és már alapvetően nem mozogsz.
2011. szept. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
utolsó: De ha a nap folyamán kalóriadeficitben van akkor fogyni fog,mindegy hogy mozog e valamit utánna vagy sem.
2011. szept. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
72%
Jó én nem tudom csak hallottam valami ilyesmit és láttam benne valami logikusat.
2011. szept. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Sőt kell is enni! Csak gondolja bele, ha mondjuk buta módon valaki csak délben, vagy 2-3 óra körül eszik utoljára, akkor reggelig mennyi idő telik el. Ennyit nem szabad a szervezetet táplálék nélkül hagyni,mert koplalásként éli meg, és már a reggeliből is többet fog raktározni,mint normális esetben!
2011. szept. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
tuti,hogy hülyeség.. volt,hogy nem ettem egéstnap semmit csak dinnyét. Egésznap nem voltam otthon nem volt időm,este 10kor értem haza bevágtam 2kiflit meg vmi joghurtot és fogytam..
2011. szept. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Igazából az összes ilyen nagyon konkrétan megfogalmazott dolog, pláne amiről azt mondják hogy muszáj vagy épp nem szabad csinálni, tévhit.


A fogyókúrának annyi a lényege, hogy kevesebbet egyél, mint amennyire a szervezetednek szüksége van. Így hozzá fog nyúlni a zsírtartalékokhoz.


Az esti nem evés persze könnyíti ezt, de valójában nem azért fogynak le ezzel a módszerrel, akik lefogynak, mert a 4 után nem evés fogyaszt, hanem azért, mert kalóriadeficitjük van. Lényegtelen, hogy mikor és mit esznek.

2011. szept. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Kedves első!

Írj nekem priviben,hogy hogyan sikerült leadnod a kg-kat!Pls!!!!!!

2011. szept. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyéni, és az életviteledtől függ.


Én inkább úgy mondanám, hogy lefekvés előtt - a már inaktívabb órákban - nem szabad enni, ha figyelni szeretnél az alakodra.


És értelem szerűen: reggel kell a legtöbbet enni, mert akkor felkelsz ,dolgozol, mozogsz, elmész sportolni, stb, tehát kell egész napra az energia.


Te tudod, hogy élsz, oszd be az szerint a táplálékodat, és ne általánosságokra hallgass. :)

2011. szept. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyéntől függ.

Délelőtt szinte soha nem eszem.

Délután 2-3-kor szoktam enni először, aztán még egyszer 7-8 körül.

És nem hízok semmit, pedig rendes kajákat eszem.

Ez nem egészséges, de én így vagyok összerakva, még iskolás koromban sem voltam soha éhes ebéd előtt.

De nincsen semmi bajom, kövér sem vagyok.

2011. szept. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!