Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik diéta hatékonyabb?

Melyik diéta hatékonyabb?

Figyelt kérdés

Liftiltes srác:


[link]


(lejjebb írja, hogy melyik étkezésre milyen ételeket javasol)


vagy


Béres Alexandra programja:


[link]


(itt egy mintaétrendet mutatok)


2011. okt. 16. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Tőlem 1 voks az Alexandrára.
2011. okt. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akkor tőlem 1 a másikra hogy kiegyenlitsem mert mind2 jó de ezen felül nemtudom megitélni. Engem egy picit zavar amikor egy étrendbe mindenféle speciális dolgokat írnak, mintha attól lenne jó.Inkább legyen könnyen hozzáférhető kajákból és minél nagyobb mozgásteret engedjen.
2011. okt. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az elsőnek gusztustalan a stílusa!!!!Undorító!

A másodikkal az a baj hogy most ezt az étrendet fogod követni? Ez piszok nagy befektetés. Minden nap más kaja és kis mennyiségek. Most egyik nap ír pl 50g brokkolit,legközelebb csak 5nap mulva lesz brokkoli,akkor a kimaradt brokkoli megrohad mivel nem lehet a boltba 50g brokit kapni csak egész fejet. És ez sok kajára igaz.


Szeintem csak simán számold a kalóriákat,azt egyél ami van és amit szeretnél és ezen belül fogyassz sok fehérjét,ennyi. Ja és sport!

2011. okt. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jajj de jó, hogy nem csak én találom undorítónak a Lifetilt-es nagydumás bunkó srác arogáns stílusát :)


Én sem szeretem ezeket a diétákat, étrendeket, úgyis olyan ételt írnak, amit nem tudok beszerezni, nem tudom elkészíteni család mellett, stb.


Magamnak tapasztaltam ki, mi a jó. A minőség a fontos, és a mérték. Ha nem műkaját eszel, és csak fél adagot, akkor garantált a fogyás, éhezés nélkül. + sok zöldség, gyümölcs.

Mozogni nincs időm minden nap, heti 2-3 nálam már jó.

2011. okt. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!