Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrás súlytartó vagy...

Fogyókúrás súlytartó vagy hízós nap? 1350 kalória az alapszükségletem.

Figyelt kérdés

R: 5 szelet extrudált kenyér (szeletenként 16 kalória) tejföllel és teakolbásszal (15 kis karika, maga a kolbász is nagyon vékony, a mérlegem nem méri, különben 10 dekánként tartalmaz 530 kalóriát)

T: egy fürt szőlő

E: ugyanaz, mint a reggeli

U: 3 szelet kolevit (szeletenként 20 kalória) 20%-os zsírtartalmú margarinnal és mézzel, 2 dl 1,5%-os zsírtartalmú tej

Ittam ma 2 kávét és 2 teát is, de ízesítés nélkül.

Még egy pohár joghurtot, esetleg egy almát vagy répát tervezek mára.


2011. okt. 18. 15:23
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Kíváncsian várom a beszámolótokat arról, hogy ti mit ettetek ma!

Először kiírtam a kérdést, aztán adtam össze. Ettől még nem vagyok agyhalott. Meg a kolbász is, hidd el, isteni finom volt az extrudált kenyérrel. Attól, hogy mondjuk te párizsin sínylődsz (csak tipp), ez még így van.

2011. okt. 18. 16:18
 12/19 LadyLee ***** válasza:
74%

Hát, ha te vagy a szilvás, ha nem, eléggé ortorexiásnak tűnsz így is.


FOGLALKOZZ ÉRTELMESEBB DOLGOKKAL!

2011. okt. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Ha szakember is vagy: pszichológus, pszichiáter vagy dietetikus, akkor is elég felelőtlenség lehet csak ennyi információból ilyen következtetéseket leszűrnöd. Persze lehet, hogy igazad van, de az is előfordulhat, hogy megismerkedtél egy számodra eddig új kifejezéssel, és most ezt a szavat felhasználod, ahol csak tudod... mert olyan érdekes, és hogy el ne feledd.

Azért az igyekezetedért kapsz egy közepes kacsót.

2011. okt. 18. 16:48
 14/19 anonim ***** válasza:
15:52-es vagyok. Ha egyébként szoktál főtt kaját enni, és mint mondtam ezt a teakolbászt kicsit ritkábban fogyasztod, akkor sztem nincs ezzel gond. Mint írtam, szerintem ez nem sok kalória, reálisnak tűnik, ahogy te is összeszámoltad. Bár szerintem a reggelihez is egyél zöldségeket, este meg ne csak egy db almát vagy répát, a sok vitamin nem árt. Attól elhízni se fogsz.
2011. okt. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Hmm kérlekszépen és disznósajton sínylődök normális kenyérrel :)
2011. okt. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Na, a vacsorám 1 répa, 10 dg túró és 2 dl probiotikus joghurt volt. Na meg persze egy 3. tea.
2011. okt. 18. 19:57
 17/19 anonim ***** válasza:
48%
azt azért vágod ugye, hogy az k.urvára nem egészséges étkezés, hogy gyümölcs zöldség hátán, de kalória meg nulla? Mert lehet tele leszel a pici tested vitaminokkal, meg erősödik az immunrendszered a kilónyi méztől, csak a végén be adja a kulcsot a kalóriahiánytól, és nem marad más csak egy szép, vitamindús hulla:) A kukacok mindenesetre örülni fognak Neked.
2011. okt. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

"azt azért vágod ugye, hogy az k.urvára nem egészséges étkezés, hogy gyümölcs zöldség hátán, de kalória meg nulla? Mert lehet tele leszel a pici tested vitaminokkal, meg erősödik az immunrendszered a kilónyi méztől, csak a végén be adja a kulcsot a kalóriahiánytól, és nem marad más csak egy szép, vitamindús hulla:) A kukacok mindenesetre örülni fognak Neked."

Nem csodálkozom, hogy 50 alatt van a %-od, most is kihoztad magadból a maximumot.

Gyümölcs zöldség hátán? Ha így is lenne, nem lenne baj, de az 1 fürt szőlő meg az egy répa azért talán mégsem olyan sok. ☺

A kalória 1000 volt uzsonnáig, aztán ettem még az említett dolgokat vacsorára, amiből a joghurt 110 kalória, a répával és a 10 deka túróval ha nem is érte el az 1350-et, de mindenesetre nem nulla.

Az a kiló méz k.b. 2,5 deka lehetett.

2011. okt. 19. 09:50
 19/19 A kérdező kommentje:
Na, puff neki. Most néztem a kalóriatáblázatot, s mivel a túró zsíros volt, 200 kalória, plusz a répa az negyven, tehát összesen 1350 kalóriát fogyaszthattam tegnap. Ennyit a nulla kalóriáról, okoska!
2011. okt. 19. 09:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!