Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tényleg keveset ettem ma,...

Tényleg keveset ettem ma, vagy csak én érzem úgy?

Figyelt kérdés

Szerintem kevesebbet ettem, mint amennyit kéne.Reggelire ettem egy fél(15g) teljes kiőrlésű kenyeret(Nem bírtam többet enni).

Ebédre ettem 10 dkg csirkemellet 10 dkg párolt zöldséggel+egy almát.

Vacsorára pedig ettem 25 dkg zsírszegény túrót.

Ja és voltam ma konditeremben is.


2011. jún. 6. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát, ha 5kg-os vagy, akkor elég:) miért kérdezed, ha tudod, hogy ez nagyon kevés? tessék többet enni.
2011. jún. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
kevés! nem tudom megmondani pontosan mert nem tudom hány kiló vagy milyen magas mennyi idős, de egy férfinak aki komoly fizikai munkát végez több étkezésre van szükséges. nagyobb mennyiségű fehérjét szénhidrátot kell bejutattnod ha fejlődni akarsz!
2011. jún. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
159cm/48kg, 14/L vagyok.
2011. jún. 6. 21:03
 4/8 anonim ***** válasza:

Fejlődsz még, kb. 2000 kcalt meg kéne enni. Így basszus, olyan meddő leszel, mint állat - sőt, lehet, meg sem fog jönni. Nem ilyenkor kell koplalni.

Kajálj sokat és mozogj mellette rendszeresen, hogy izomba menjen, ne zsírba.

2011. jún. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Attól hogy szinte semmit nem eszel de mész konditerembe 1 órát keményen izzadni még nem lesz modell alkatod. Ha tényleg szép formás testalkatot szeretnél és ezért jársz edzőterembe viszont nem mersz enni akkor rosszul csinálod! Megfelelően kell táplálkoznod és sokat mozognod sportolnod, az edzőterem jó hely erre, de ne feledkezz meg a normális étkezésről. Hidd el normálisan kajálsz normálisan edzel nyár végére nagyon jó alakod lesz!

Bocs de ezt muszály voltam kiírni magamból.

A válasz rá pedig IGEN! Szörnyen keveset ettél!

2011. jún. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Felénk 1800 forintért osztogatják a Tescoban. :)
2011. jún. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Bocsi, ez nem ide akart jönni.:$
2011. jún. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon keveset ettél.
2011. jún. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!