Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez így finom? Zabpehely

Ez így finom? Zabpehely

Figyelt kérdés
Ha a zabpelyhet megfőzöm tejben, és rakok hozzá utána édesítőszert... Szerintetek ez finom? Kis vagy nagy szeműt kellene ehhez használni? Ti hogy szoktátok?
2011. okt. 18. 18:46
 1/4 A kérdező kommentje:
(nem tudom, ez mennyire fogyókúrás étel, ha nem annyira, akkor bocsi, hogy ebbe a kateg-ba írtam :D)
2011. okt. 18. 18:47
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
én úgy szoktam enni, hogy 1 pohár natúr joghurtban feloldok 2 szem édesítőtablettát, és 1 nagy marék zabpelyhet bele. Azt a lapított verziót :D teszek mellé néha kevés mazsolát, vagy pár szem gyümit. és igen, így finom :)
2011. okt. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, finom :) Még akkor is, ha fele részben vizet adsz hozzá tej helyett. A kisebb szemű hamarabb elkészül, ezért én jobban szeretem. Reggel 30 g-ot felöntök 1,5-2 dl víz+tej keverékkel, mikróba 1,5 percre berakom, és már kész is.

A nagyszeműt vagy 8-10 percig kell főzni.

Mivel reggel kell a szénhidrát, így jó ha ezt eszed, nagyon egészséges, az emésztésnek is kiváló. A vércukrot nem emeli meg gyorsan, ezért ideális fogyókúra esetén.

2011. okt. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

igen nagyon finom

főleg úgy ha fahéjas vízben felfőzöd hozzá egy pohár joghurt és reszelt alma

2011. okt. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!