Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 13 napos diéta. Tele van...

13 napos diéta. Tele van marhahússal, de nem szeretem?

Figyelt kérdés

[link]


Nem akarok másra hallgatni, csak magamra fogyókúra téren, szóval lebeszélés nem kell. 13 napot kibírok...pont...


A diéta tele van marhahússal, amit én nem szeretek, nekem az túl "husus", tömény. Én csirkés vagyok inkább.

Baj, ha a marhahús adagotkat csirkemellre cserélem?


2011. okt. 19. 08:25
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:

természetesen eheted csirkemússal is, a lényeg a tiszta fehérje


(én megcsináltam 3x is

6 kg-t szerettem volna leadni, de semmi sem változott)

2011. okt. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Akkor vmit rosszul csináltál. Mivel számomra ez a diéta tuti kalóriadeficit (mert ettől azért többet szoktam enni), mindenképpen fogynom kell majd tőle..
2011. okt. 19. 08:45
 3/33 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a fogyókúrát korábban én is megcsináltam.

A marhát felszeltem, megfőztem, majd az összes vizet (üresen felforrósított teflonban) kisütöttem belőle. Nekem olyan lett, mint a cipőtalp, ezért olajjal, citrommal, vagy egy pici mustárral kentem meg étkezés előtt.

Én nem éreztem túl húsosnak.

Persze ha gondolod, csirkemellből is megcsinálhatod, a lényeg, hogy ne legyen rajta bőr és zsiradék, legyen minél szárazabb.

A sült bárány helyett (bárányt mifelénk nemigen lehet kapni) olajos halat ettem.

Összességében lement rólam 6 kg a 13 nap alatt, kb. 2 évig tartottam is.

2011. okt. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:

Ha lesz*rod a véleményünket, mi a kérdés? Okos ember ugyan más kárán tanul, de mivel minden szamár a maga bőrét viszi a vásárra, nyugodtan hallgass magadra mindenben.

Teljesen igazad van abban, hogy 13 napot ki lehet bírni. Te is ki fogod bírni. De egyetlen kérdés van, és az nem a marhahúsra vonatkozik: mi lesz utána?

2011. okt. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

Utána elkezdek egy 90 napos diétát (na le lehet húrrogni)..

Csak már nagyon akarok fogyni, és meggyorsítom a folyamatot..nem bírom nézni, hogy mindenki a környezetemben aki duci volt, sokat fogyott, csak én nem, mert itt lebeszéltek a 90 naposról, elkezdtem kalóriát számolni sikertelenül (agybaj, és kész, nem tudom számolni, belekattanok, nem megy, ez személyes tapasztalat, hiába írja bárki, hogy nem nehéz, ha én így látom).

2011. okt. 19. 09:00
 6/33 anonim ***** válasza:
és mi lesz 90 nap után, kedves?
2011. okt. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

ööö csinos leszek mint pl. a sógórnőm, aki már kb. egy éve csinálta meg, de a 90 nap alatt megszokta, hogy keveset eszik, azt is sok zöldséggel és gyümölccsel? erre gondoltál?

Nem kérek lebeszélést, köszönöm, már kaptam eleget, meg is lett az eredménye.

2011. okt. 19. 09:25
 8/33 A kérdező kommentje:
Becézgetni meg kérek mindenkit ne becézgessen. Baráti körben személyesnek számít, de itt látatlanban inkább arogancia..gondolom annak is szánták.
2011. okt. 19. 09:26
 9/33 anonim ***** válasza:
53%
Igazad van, nehogy mozogj, az a sátántól való.
2011. okt. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

Kötekedős!!!!

Itt az étkezés a téma, mozgásról szó sem volt. Ne állíts valótlant, én nem mondtam, hogy mozgok-e vagy sem. Tehát nem tudhatod.

Egyébként heti 2x kangoo jumpsra járok, ha van kedvem a hét további napján zumbázok. Két hetente buliban kb. 3órát táncolok folyamatosan. Bocsi...

2011. okt. 19. 09:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!