Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez mennyire lenne hatásos (ha...

Ez mennyire lenne hatásos (ha egy hét mindennap csak 1 almát ennék)?

Figyelt kérdés
2011. okt. 20. 17:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindenképpen hatásos lenne mivel boncmesternek tanulok...mostanában kevés az alany... :(

Köszönöm!

2011. okt. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ha megszeretnél halni akkor NAGGYON hatásos.!!!! :)
2011. okt. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Attól függ, mit akarsz.

Ha fogyni, akkor nem jó, mert az alma jó étvágyat csinál, éhesebb lennél, mintha nem is ettél volna semmit.

Mivel koplalsz, és takarékra kapcsol a szervezeted, ha abbahagyod, a duplája jön vissza.

Lehet, hogy rögtön neki is állsz zabálni, mivel éhes teljesen ki leszel éhezve, akkor még több is visszajön.


Gyomorfekély szerzésre tökéletes!


Mindezt maximum 2 kilós fogyásért?

Attól is függ, mennyi almát eszel, hogy csak kiló megy le, és mivel az alma vízhajtó, a leadott súly jórésze csak víz lesz, tehát ideiglenesen adtad le kilóban.

2011. okt. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Halál céjából..
2011. okt. 20. 18:15
 5/10 Andizsuzsi ***** válasza:
Ne legyél morbid. De ha mindenáron, akkor minek az az egy alma?
2011. okt. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igazad van,ha még inni se fogok akkor még gyorsabb:)
2011. okt. 20. 18:20
 7/10 anonim ***** válasza:
Na ha itt tartunk akkor igyál sósavat oszt slussz passz
2011. okt. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
oké:) akkor nyugtató
2011. okt. 20. 18:45
 9/10 anonim ***** válasza:

1500Kj a napi szükséges energia fogyasztás,az alatt mindenképp vissza fogod szedni a leadót kilókat.

Én régen egy nap 5-10 almát ettem meg egy héten,minden nap 1kg súly veszteség,miest befejeztem rá két hétre vissza is jött. Helyette inkább tartsd be a tested szabályait és minimum energiát minden nap vidd be legalább,ezzel a módszerek heti 1-2kg fogyhac.

2011. okt. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Első válaszolón szakadtam.xD

Hát ha még inni sem fogsz, akkor tényleg gyorsan elpatkolsz, de még ha innál is, és napi 1 almát ennél, úgyis meghalnál előbb-utóbb.

Remélem csak kamukérdés.

2011. okt. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!