Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha nem eszem már 6 után,...

Ha nem eszem már 6 után, akkor nem tudok aludni, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy én próbálkozom nagyon, hogy lefogyjak, de mindig feladom, mert pl. max egy almát lehet enni 6 után, vagy zöldséget, de én ebbe meg belehalok, mert aludni meg nem tudok így, mert csak korog a gyomrom, és csak arra tudok gondolni, hogy meghalok olyan éhes vagyok, másnap meg hulla fáradtan ébredek.


Valakinek valami ötlet?


Előre is köszi!


2011. okt. 21. 02:13
1 2
 1/14 anonim válasza:
Igyál sok folyadékot. Az amúgy sem árt, ha sokat iszol, akkor meg pláne eltelít, így a gyomorkorgás is abbamarad.
2011. okt. 21. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha ennyire szenvedsz, ahogy előadod, akkor valószínűleg előtte nem eszel normálisan..
2011. okt. 21. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:

Hülyeség ez a 6 után nem eszek dolog, inkább lefekvés előtt x órával-t kéne meghatározni. Szerintem így 8-9-es lefekvésre jó. Ha később fekszel le, akkor ehetsz még 7-8-kor is nyugodtan. Ha lehet ne velőspacalt csülökkel meg 30 deka kenyérrel. :D

Vagy igyál lefekvés előtt egy kis kakaót.

2011. okt. 21. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
én tegnap fél8 kor vacsiztam..ha később fekszel le felesleges 6kor. ha figyelsz a napi kajádra akár egy zsömlét is megehetsz néha este (és persze mozgásra) én ígyis fogyok.
2011. okt. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nyugodtan egyel meg egy almat, vagy NYERS sargarepat ragcsalj. Es igyal a ket alma kozott egy pohar vizet. Es gondolj arra, hogy a gyomrod tele van, belefersz a ket szammal kisebb gatyoba es fekudj le koran. Ha BARMIKOR a nap folyaman ehes vagy, eves elott igyal 1 pohar vizet, egyel egy almat, es csak utana egyel etelt (de akkor is sok zoldseggel, sovany hust vagy bore nelkuli csirket). Csak az elso par nap nehez, utana meglatod, sokkal konnyebbe valik.
2011. okt. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%
mivel, az az egyik legnagyobb kamu, hogy úgy lehet fogyni, hogy nem eszel 6 után, ezért szimplán csak egyél. ha meg fogyni akarsz, akkor keress magadnak normális étrendet és eddz rendszeresen, és ne fogyatékos emberek inkompetens ötleteire, meg divatfogyókúrákra alapozz..
2011. okt. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mikor diétáztam minden este 8-9között vacsoráztam és igen,volt hogy egy hot dogot vagy szendvicset de legtöbbször egy jó nagy adag párolt zöldséget csirkemellel meg túrót. És fél év alatt lefogytam mind a 30kilómat,szenvedés és éhezés nélkül.
2011. okt. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én is tegnap este majd megvesztem az éhségtől, ezért a natúr joghurtba belemártogattam 2 szelet extrudált kenyeret, mivel a joghurt nem volt zsírszegény (ragaszkodom egy bizonyos márkához, mert azonkívül, hogy probiotikus, magnéziummal, kálciummal és vitaminokkal dúsított), összesen 140 kalóriát vittem be, ami nem sok, viszont az éhségem megszűnt.
2011. okt. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
58%

Nekem bejött a nem vacsizás, bárki bármit mond. Értem én, hogy beleférne még a napi kalóriámba akár egy fél disznó is, de akkor már úgy érzem, h elrontottam az egészet, és csalódott vagyok..

Szóval ünnepek után kell ezt alkalmaznom, és mindig bejön. Nincs is gondom a súlyommal.

Amúgy meg szerintem jó a nem vacsizás. Amit nem eszünk meg, az nem hízlal..

2011. okt. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Amikor én elkezdtem a fogyókúrát én is azt követtem,hogy este 6 óra után nem eszek semmit.De sokszor arra ébredtem,hogy nagyon éhes vagyok.Volt hogy el sem tudtam aludni mert annyira éhes voltam.Nem vált be,mert reggel meg túl sokat ettem.Így elhagytam ezt a rossz szokást.

Általában éjfélkor fekszem le.Így előtte 2 órával ettem utoljára.Vagyis este 8-9-kor rendesen megvacsoráztam,és ha 10 órakor éhes lettem volna(az elején még előfordult) akkor ettem joghurtot.A vacsorám mindig az volt amit ebédre is főztem..8szóval rendes kaja,pl: pörkölt,vagy túróstészta..)De nem mindegy hogy mennyit eszünk.Én csakis 2.5 decis adagot ettem(bögre adag) ez nem sok,talán egy kistányér adagja.Az eredmény??

2 év alatt 94 kilóról 60 kilóra fogytam le.

2011. okt. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!