Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez most ugye enyhén betett a...

Ez most ugye enyhén betett a diétámnak?

Figyelt kérdés
Egész nap tök jó volt, mert nem ettem sokat.Ettem 800 kcalt.Most meg..Gondoltam, megeszek egy szelet sütőtököt, de az egy szeletből 5 szelet lett(bocsi, nem tudom, hány dkg lehetett).Így hát meg is volt a vacsorám, amiben gondolom jó sok szénhidrát meg kalória volt.
2011. okt. 22. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:

800 kcal lóf.sz! Ha nem koplalnál, hanem normálisan ennél, tán lennének ilyen problémáid.


Ja, és sütőtök helyett ehettél volna pacalt nokedlivel, mert úgy tán eléred az éldegéléshez szükséges 1200-at.

2011. okt. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

borzalmas dolgot tettél. Holnapra 10 kilóval kövérebb leszel és elvisz a rendőrség...


na de most komolyan, 800 kcal mellett csodálkozol, hogy bezabálsz? Inkább egyél normálisan, és ne koplalj.

2011. okt. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
10 dkg sütőtökben 77 kcal van.bár nem todom,hogy te hány dekát ettél meg,-de nyugi nem etted túl magad..
2011. okt. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én is sütőtöket ettem vacsira csak én 3 szeletet ami nagy volt és 8 felé előtte meg egy nagy adag tarhonyás húst csalamádével és nem hízok súlyt tartok

800kcal egy macskának kevés:D

egyél már nromálisan a sütőtök nagyon finom, tele van vitaminnal, ásványi anyagokkal stb

amennyit te eszel az koplalás

nem a töktől fogzs hízni, nyugi van:)

2011. okt. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!