Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehet nekiállni? Hogy...

Hogy lehet nekiállni? Hogy lépjek ki a csokizabálásból?

Figyelt kérdés

Tegnap a párom megjegyzést tett egy velemkorú nőre, hogy milyen jó teste van. Magamra néztem, 180 cm 80 kg vagyok, tiszta narancsbőr, kövér, csak zabálok... Kapcsolatunk is romokban, nem mehet így tovább...

Hogy álljak neki? Sosem fogyóztam, enni imádok mozogni kevésbé. :( Valami komoly életmódváltás kellene, de hogyan? ( (L) édesség

22l


2011. okt. 24. 20:08
 1/2 anonim válasza:
Neked már úgyis mind1
2011. okt. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jó úton haladsz, a terv már alakul. :)

Határozd e magad.

MOST!

Ne hétfőtől, ne holnaptól, hanem azonnal-tól, hogy pl. nem eszel este csak valami nagyon könnyűt, nem eszel csokit, ha nagyon szükségét érzed, akkor pár kocka sokszázalékosat egyél vagy diétásat.

A norbi duci tréning csak 30 perc, lightos, de átmozgat, próbáld ki, mondjuk hetente 3* de akár minden nap. Közben tervezgesd, hogy próbálod frissíteni a kapcsolatodat, esetleg tervezz be valami izgatót.. érted...

Pár hónap latt eldől majd, hogy együtt maradtok vagy szétmentek, a lelkednek szükséges, hogy próbáld megmenteni a kapcsolatotokat, hát hajrá. Ne legyél savanyú, és amúgy meg nem is vagy kövér! Azt a pár kilót nem lesz nehéz eltüntetni!

Csak ne holnap, hanem most! Hajrá!

És ha van kedved, írj majd, hogy megy a dolog.

2011. okt. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!