Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A kövér emberek miért nem...

A kövér emberek miért nem fogynak le, ha zavarja őket a felesleg?

Figyelt kérdés
2011. okt. 28. 12:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
74%
utolsónak: szívből sajnálom hogy ennyire nem törődtek veled kiskorodban és ez lett a vége.Ajánlom neked az agykontrollt.sok sikert:)
2011. okt. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Kérdező - nem feltétlen zavarja, vagy nem olyan nagy mértékben őket. illetve fogyni életmód váltás miatt azt hiszem nem olyan könnyű.


reggel 08:08 órai Válaszoló!

"Ha betartom a 160 (inkább 150) g-os szénhidrát diétát, nem fogok fogyni. Ha elég kevés kalóriát viszek be, hogy fogyjak, akkor egyszerűen elájulok, és irány a kórház.

Már a doki is közölte velem, hogy döntsek, kövér maradok, vagy belehalok a fogyózásba, mert más nincs. "


fogyókúrákba mások is belehalhatnának, ezek nem a hosszú életről szólnak. viszont mivel minden emberi szervezetnek energiára van szüksége a működéshez, és egyik ember sem tud energiát teremteni (mint írtad is, ha túl keveset eszel, elájulsz) így azt a mennyiséget kell(ene) beállítani, amivel még neked is marad elég energiád edzeni stb. de saját tartalékot is felhasználsz mellette.

viszont mivel okosan írtál, szerintem ezt már próbáltad. mi volt, mi történt, hogy működsz te? ha van időd/kedved majd írhatnál.

2011. okt. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

mert nem mindig egyszerű.de olyan nincs hogy valaki nem tud lefogyni. ha egy kicsivel kevesebb kalóriát visz be valaki mint ami a súlytartáshoz kell már el is indul a fogyás. nyilván ezt nem egy vagy két hétig kell csinálni hanem hónapokig (függően attól kin mennyi felesleg van) mellé pedig sport. így mindenki letudna fogyni csak kérdés az hogy kiben van annyi akaraterő hogy végigcsinálja. egyszerűbb két hét után feladni és kijelenteni hogy én nem tudok lefogyni és újra visszatérni az egészségtelen életmódhoz.

mondom ezt úgy hogy igencsak elhízott voltam tini és fiatal felnőtt koromban, belekezdtem diétákba de egyszerűbb volt azt mondani pár nap után hogy rosszul vagyok éhes vagyok leesett a vércukrom és visszatérni a jó kis hízlaló kajákhoz és a semmittevéshez. én is azt hittem hogy soha a büdös életben nem leszek vékony. aztán elkezdtem sportolni és figyelni a szénhidrát és kalóriabevitelre és lám elkezdtek leolvadni a kilók. nem egy hétig csináltam hanem hónapokig.több mint fél év volt mire lement az összes felesleg. nincs is gond már a súlyommal 50 kiló alatt vagyok évek óta, viszont azóta is ugyanúgy sportolok és figyelek a szénhidrátokra és a kalóriára.

2011. okt. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

én kb 1 éven keresztül 66-69 kiló között mozogtam, 163 cm vagyok. zavart a felesleg, de nem annyira. így is volt barátom, aki ráadásul elég kövér is volt, tehát abszolút nem zavarta a súlyfeleslegem. és amíg az embernek pasija van( legalábbis nálam így van), addig nem akar tetszeni másoknak, csak neki, és ha neki tetszik, akkor minek akarjon változtatni? :)

aztán, egyszer egy "szép" napon szakított velem. 1 hónapig még reménykedtem abban, hogy visszajön, de nem tette. ezért belevágtam a bulizásba, és próbáltam flörtölgetni. rámosolyogtam minden szembejövő helyes pasira egy kocsmában, de ők ezt nem viszonozták.

ekkor jött egy kattanás: és ha már soha nem lesz pasim? nem tetszem senkinek... ezért életmódot váltottam, már egy hónapja. 66 kilóról indultam, most vagyok 62 :)


nem volt célom, ezért nem fogytam le. most a céljaim: tetszeni a fiúknak, és megmutatni az exemnek (meg úgy mindenkinek), hogy szép vékony is tudok lenni :) ráadásul az exem mindig elhatározza, hogy ő most lefogy (kb 30 kg súlyfelesleg van rajta), de ő nem csinálja túl jól, és mindig feladja. na, majd ha újra találkozik velem, meglátja, hogy mit veszített ;) és akkor az új, kis csúnya, duci, vastag karú barátnője is irigykedve fogja nézegetni az új Facebook fotóimat ;P

18/L

2014. máj. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!