Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mik a tapasztalaitok az...

Mik a tapasztalaitok az alábbi "itókáról"?

Figyelt kérdés

Hozzávalók:

Teafilterek: szűztea(vigyázz hamisítják), ginseng, zöldtea, citromfű, borsmenta

Gyümölcsök: grapefruit, citrom, ananászkarika(konzerves is jó)

Egyéb hozzávalók: méz, ananász lé(cukormentes,rostos üdítő)


Elkészítés:

1 liter vizet felforralsz és a tea filterekből egyet-egyet beleraksz a vízbe majd 20

percig állni hagyod. Egy nagyobb edénybe belerakod a meghámozott és apró rostokra szedett 1 db

grapefruitot és ananászkarikát, a kifacsart citrom levét, 1 kanál mézet, fél liter ananászlét és

összekevered. Miután kihűlt a tea hozzáöntöd a gyümölcs rosthoz, és keverés után palackozod.

Hűtőben tartandó.


Én napi kb fél-1 litert iszok meg belőle.


2009. aug. 30. 17:57
 1/8 anonim válasza:
60%

Ha finom, és szereted és nem hízol tőle akkor nyugodtan igyad.

De hogy jön ez a fogyókúrához?

2009. aug. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 igabcsy ***** válasza:

úgy jön, hogy ez egy fogyókúrás "itókaként" terjed a neten.

Egyszer én is megpróbáltam, de nem fogytam tőle egy grammot sem. Viszont finom volt! :-))

2009. aug. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy valamit megiszol és fogysz tőle.

A neten sokminden terjed persze, a hülyeség tárháza kimeríthetetlen.

Ettől függetlenül lehet ,hogy finom.

2009. aug. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fogyni biztos, hogy nem fogsz tőle, de ha szereted igyad. Amúgy nem is értem azokat akik, azt hiszik, hogy ha valamit megiszik attól fogyni lehet. Mert mondjuk megeszel egy nap 3000 kalóriát és akkor azzal szerinted mit csinál a tea? Eltünteti? Kicsit gondolkodni kéne.
2009. aug. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

asszem az előttem lévő válaszolónak kéne kicsit gondolkodni

vannak olyan teák amik gyorsítják az anyagcserét és elégeti a kalóriákat ennyi dinkák

2009. aug. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A természetes alapanyagú gyógynövényeknek minimális hatása lehet csak az anyagcsere sebességére.

Ez nem ilyen egyszerű sajnos, hogy megiszom és már jön ki a zsír a seggemen.

Az anyagcsere sebességét sokkal jobban befolyásolja a megfelelő táplálkozás, edzés, a hormonszintek, de még a vitamin és a vízfogyasztás is.

Tegyük föl, hogy valami csodaital képes lenne 1-2 % ot emelni még rajta. Mit érsz vele? Napi 40-50 kalóriával többet éget el. És?

Számoljátok ki mennyi a kalóriatartalma ennek a löttynek!

(gyümölcsök, méz)

Persze tudom én, hogy egyszerűbb egy életen át keresni a "szent csodaszert", csak hát az eredmény....az ugye elmarad.

2009. aug. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Rendben...köszönöm a válaszokat :)

Egyépként én még nem próbáltam...

"Én napi kb fél-1 litert iszok meg belőle." ezt csak véletlen másoltam be mert ezt a recept kitalálója írta h ő mennyit szokott...

2009. aug. 30. 22:12
 8/8 anonim válasza:
nem fogysz tőle ..csak elveszi a nassolási vágyat
2010. júl. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!