Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Másoknak is van kijelölt...

Másoknak is van kijelölt zabálós napjaik?

Figyelt kérdés

Nekem szükségem van egy ilyenre 2 hetente.

Ilyenkor napi min 300 g ch-t meg kell ennem. :)


Olyan jó érzés, hogy ilyenkor minden "rosszat" ehetek.. Ma pl fél kg háztartási kekszet is megettem :P


2011. júl. 10. 16:32
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
25%
Szükséges bizonyos szintnél csaló napot tartani (leptin nevű hormon kavar be) viszont ez nem a zabálásról szól. Hiába hívják csaló napnak akkor sem lehet mindent össze vissza enni (kb 50%al kell ilyenkor többet enni de ez nem azt jelenti, hogy bezabálhatsz fél kg háztartási kekszet, bár ez függ a mozgás minőségétől és mennyiségétől is). Mielőtt ilyenekbe kezdesz olvass: [link]
2011. júl. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Olvastam már ezt.
2011. júl. 10. 16:43
 3/34 A kérdező kommentje:
Viszont szükségem van erre ahhoz, hogy tudjam tartani az 1200 kcal-t a többi napon :)
2011. júl. 10. 16:44
 4/34 anonim ***** válasza:
Mert? 1200kcal amúgy sem túl sok, mozogsz egyáltalán rendesen? Ha tényleg 1200kcal lenne az ideális a fogyásodhoz nem lenne létfontosággú ez a nap. Inkább úgy fogalmazok ha tényleg 1200kcal lenne az ideális akkor nem lenne megerőltető a fogyás, nem lenne szabad azt érezned, hogy mindjá' éhen halsz ezért kell a csalónap.
2011. júl. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

Látszik az írásodból is, hogy nem látsz a dolgok mögé.

A lelkemnek kell ez a csalónap

2011. júl. 10. 16:52
 6/34 anonim ***** válasza:
Ez van... én a tényeket közöltem, az, hogy lelkileg gyenge vagy az már a te gondod. Ne, ne sértődj meg felesleges, nem vitatkozni akarok. Csináld úgy ahogy akarod, de emiatt nem értem a kérdésed. Miért tetted egyáltalán fel? Hogy elmondd, hogy úú megeszel egyszerre félkg háztartási kekszet?
2011. júl. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
nekem a húsvét a karácsony a zabálós nap, meg a bográcsolós napok. A többi átlagos pár ezer kalóriás. Igaz nem fogyózom, de rem nem baj hogy válaszoltam.
2011. júl. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
Samurai pont te mondod,aki megeszik egy tepsi sütit,reggelire meg tolod a nutellás és lekvároskenyereket?:)
2011. júl. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Fruits, olvasd el a kérdést és értelmezd.
2011. júl. 10. 17:11
 10/34 anonim ***** válasza:
Jó de nekem belefér :D De ha van még egy hülye aki 2,5 órás erőedző edzést csinál annak is tök mindegy. Nem hinném, hogy túl sok jelentkező lenne XD Amúgy ha meg ezt nézzük nekem röpke 3000kcallal kéne diétáznom, szóval ennyi :D
2011. júl. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!