Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Innen már nincs vissza út?

Innen már nincs vissza út?

Figyelt kérdés
A történetem: Első szerelem, minden tökéletes egy dolgot kivéve a párom mindig csipkelődött hogy le kellene adnom pár kilót (176 cm és 52 kg voltam) a rögeszmém lett a fogyás és csak árnyéka lettem önmagamnak. 46 kg voltam amikor elhagyott azzal a szöveggel hogy magammal foglalkozok és nem vele és még mindig kövér vagyok inkább azzal törődnék hogy diétázok és nem ruhákra költeném a pénzem. (azért kellettek új ruhák mert kifogytam a régiekből) most 37 kg vagyok és most jöttem rá hogy tönkre tettem magam..már nem azért néznek meg mert csinos vagyok hanem azért mert borzasztóan nézek ki. Mit ajánlotok hogyan tudnék újra normális életet élni?
2011. nov. 2. 17:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Bunkó pasi volt mégis 52 kg-os lány hogy lenne kövér????? úristen sztem valami agykárosodása volt a párodnak már bocs!!

azonnal kezd el enni rendesen legalább 20 kilót vissza kell híznod!

2011. nov. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

37kiló? 11 a BMI-d... B@sszus csoda hogy élsz még :/

Menj el egy cukrászdába,még ma és kérd a fél sütikészletet!

2011. nov. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

kényes eseted van, mert nem írtak ám butaságot előttem "jó hogy élsz".

tényleg nem lehetsz jó bőrben.


próbálom röviden: 1. orvos; 2. elme orvos, pszichiáter, ha rögeszméd ez a fogyás dolog amikor ugye bőven híznod, izmosítanod kéne; 3. tömegnövelő étrend, vagy tápszer, tömegnövelő táplálékkiegészítők bevásárlása, összeszedése.. az étrendet követni kell, a többit megenni :)


37 kilósan nem lehet túl fejlett izomzatod, ezt el kellene kezdeni dolgoztatni. én eleinte akár gyógytornász által javasolt gyakorlatokat ajánlanék, de gondolom kibírnád a sima sajátsúlyos erősítő edzéseket is. ez is nagyon fontos rész!


sok sikert, egészséget!

2011. nov. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
ezt a pasit nem lenne hagyni szabadon élni, komolyan mondom...
2011. nov. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Rögtön kivágtam volna:S basszus, eszedbe se jutott hogy csak viccel vagy szívat? Ne kezd el hirtelen sokat enni ha eddig nem tetted. menj el dokihoz, lehet kiír valami tápszert és az is segít. Szerintem olyan 5-8 kg felszedése után kezdj el sportolni és sok fehérjét enni. Addig csak nagyon keveset, de mégis valamit ami nem erőltet meg. Szerintem 176 cm és 52 kg-osan is kevés voltál. Hány éves vagy? Keress fel valami agyturkászt is e mellé. Pszichológust minimum:P Egy teljes kivizsgálás se hinném hogy ártana, mert lehet már a szíved is megerőltette ez a dolog:S Kérsz egy csokit:D?
2011. nov. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy hogy a f*ba ne lenne innen visszaút. Azért mert egy barommal jártál? Tapasztalat szerzés és kész. szedd vissza azt a 20 kg-ot. Tornázz hogy izomba jöjjön vissza jó része és ennél a p*csnél sokkal jobbakat találsz. Amúgy mostanság mindenki a környezetemben is szerelmi bánattól fogy:S Én is voltam így, de ennyire nem durván. Most már vissza szerezném azt a súlyomat, ami a szerelmi bánatos időmben volt csak normális úton:) Te viszont ne akarj ennyi maradni. Menj el dokihoz, vagy legalább egy pszichológushoz és ő majd küld tovább. Amúgy vizsgáltasd ki magad szerintem nehogy hirtelen valami baj legyen, de kezdj el normálisan enni. (Még mindig küldhetek virtuális csokit:P)
2011. nov. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

járj el McDonald's-ba


ott fincsi kaják vannak és még hízlalnak is hmmm *-* (nem hittem volna,hogy ezt pont én fogom mondani)


13l

2011. nov. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Figyelj bárki bármit mondd muszáj zsírt felszedned és nem csak izmot! Először egyél midneből,amit megkívánsz akár gyümölcs vagy bármi csak legyne minél több.. lehet egy ki chips is akaár csoki..
2011. nov. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ezzel a meglátással (chips, hambi) nem tudok egészen egyetérteni, ezek az "ételek" nem zsírosító egységek, attól hogy megeszik egy hamburgert egy kólával, utána meg egy zacskó chipset, még nem fog feltétlen fejlődésnek indulni a teste, hiszen eleve alig eszik, már nem ott tart hogy zsírosodik a teste, már a zsírját is felélte.

én orvosi esetnek nyilvánítanám, és csak minőségi fehérjedús élelmiszerrel etetném, táplálékkiegészítőkkel fokozatosan növelve az adagokat, mert hirtelen egy hambitól lehet rosszul is lenne.. :/

ráadásul minél jobbféle ételt eszik, annál több anyagot felvesz a teste, amire szüksége van. zsírt úgy is képezni fog az éhezés után, a csirkemellből és a barnarizsből is (mint minőségi ételre példa).

nagy körültekintést igényel ez a helyzet, az biztos..

2011. nov. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
mondjuk ez tényleg igaz amit az utolsó mondott
2011. nov. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!