Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most fejeztem be egy 10 napos...

Most fejeztem be egy 10 napos léböjtkúrát, hogyan álljak vissza az étkezésre?

Figyelt kérdés
2009. máj. 6. 15:52
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Szép lassan. Az első nap főleg csak gyümölcs. Este ha nagyon éhes vagy csirkemell salátával. De én megvártam vele a másnapot. Második nap reggel rántotta vagy virsli, ha úgy érzed bírsz enni, akkor teljeskiörlésű egy szelet. Ebédre már ehetsz húst. De szerintem a nehezebb kajákat max. 3 napon kezd el enni.
2009. máj. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
28%

Gratulálok a léböjtkúrával valószínűleg szétcseszet a bélflórádat úgyhogy a kaukázusi kefír meg az aktívia natúr mehet nagy dóziban.

A léböjt kúra arra jó, hogy a dupláját hízd vissza és bontsd az izmaidat. Nem feltűnő hogy ezt a módszert senki hozzáértő nem csinálja? Nem véletlen!

2009. máj. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
43%
Kezdésnek ajánlom egy könnyű szaftodékos sajtos-tejfölös fokhagymás lángost kanál olivaolajjal leöntve. Aztán ebédre tocsmágos csirkecomb filé Pékné módra tócsnis krumplival. Vacsorára mehet olajos hal magában, kanállal.
2009. máj. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
37%

Értékelem a humorod :D

Vigyázz mert képesek és meg is csinálják!

(Lásd: 90 napos diéta, meg káposztaleves kúra...)

2009. máj. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Méregtelenítettem, miért lenne ez káros??? Tökfejek...
2009. máj. 6. 21:34
 6/9 anonim ***** válasza:
45%

Figyelj tökfej!

Ha lenne valami anatómiai vagy biológiai ismereted akkor rájönnél.

Ez a méregtelenítés dolog meg egy népbutítás amivel el lehet adni egy csomó cuccot jó drágán, szerintem felesleges.

Elég sok folyadékot pl:teát inni és szépen kitisztul a szervezet nem kell itt léböjtölni meg ilyen test és egészségromboló marhaságok...

2009. máj. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Rendben, töki, igazad van, biztosan :)
2009. máj. 8. 15:49
 8/9 anonim ***** válasza:

Dr Ralph Bircher részletesen ír egy huzamosabb ideig tartó böjttúráról, orvosi szemszögből vizsgálja az eseményeket; a böjttúra végén meglepő eredmények születnek.

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. márc. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igenis jót tesz a léböjt kúra! Lszrm az orvosi biológiai magyarázatokat. Szemmel látható a pozitív változás és nem a kilókról beszélek, hanem a feszes bőrről, a szem letisztulásáról stb. Egy grammot sem fogytam alatta úgy hogy az maradandó is legyen. 1 hét után pontosan ugyanannyi jött vissza. De ép elméjű ember nem is azért csinálja, mert ledob magáról 5 nap alatt7 kilót. Ami viszont jót tett, hogy kitisztultam, kijöttek a nemlétező pattanásaim (aminek örültem), mindenhol távozott a méreganyag és ha közben napi 1-1,5 órát jógázik az ember, akkor még az izmai sem hagyják cserben. Fontos a meditálás is (egyébként nemcsak a kúra alatt)hihetetlen, hogy mennyire kreatív az agy léböjt alatt! Csak ésszel kéne csinálni és nem a fogyásért betartva aa 3 nap átállást és a kúra utáni 3 nap visszaállást a szilárd kajára. ha ezt így csinálja az ember, akkor nem hiszem, hogy káros. De sajnos ezt nagyonsokan figyelmen kívül hagyják.
2010. nov. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!