Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha holnap tartok egy 1 napos...

Ha holnap tartok egy 1 napos léböjtkúrát, az szombatra látszani fog hastájékon?

Figyelt kérdés
Citromos vízzel gondoltam. Amúgy nem szoktam fogyózni, jó alakom van, 175 cm vagyok és 57 kiló, de a köldököm alatt van egy kis pocim. Azt szeretném picit laposabbá tenni arra az egy napra. Szerintetek?
2011. aug. 4. 15:58
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
nem. sőt ha két napot tartssz még az sem csak jó éhes leszel. :) a köldök alatti résszel max diétával tudsz mit kezdeni, de az meg nem egy két nap.
2011. aug. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Természetesen a léböjt kúra, előidézi neked a lokális fogyást... csak ne vidd túlzásba mert ilyen hasad lesz: [link]
2011. aug. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
:) Akkor most igen, vagy nem?:O
2011. aug. 4. 16:01
 4/8 A kérdező kommentje:
fúúú, te jó ég! Ez a kép... köszi a linket:)
2011. aug. 4. 16:02
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem... ez egy f4szság... az első hozzászólásom a csökkentett szellemi képességű fórumozóknak szól.


Nincs helyi fogyás, arról nem is beszélve, hogy az ilyen léböjtnapok után az előidézett ch hiány miatt nagyon megnő az esély arra, hogy sz4rrá zabálod magad utána való nap. Az izomvesztésről nem is beszélve...

Egyetlen esélyed, ha megvonod magadtól a vizet, körbetekered a hasad törölközővel és úgy mész futni/biciklizni... ez viszont nem ajánlom már csak azért sem mert rosszul lehetsz attól, hogy nem iszol, ráadásul amint iszol egy kicsit vissza is jön a kis pocakod.

2011. aug. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi szépen.:) Zöld kéz.
2011. aug. 4. 16:08
 7/8 bix ***** válasza:

tényleg ennyire nagy a sötétség kérdező? frutti némileg ironikus választ adott de ettől még ő is azt mondja hogy nem.


nem fog látszani rajtad semmi difi, hacsak nem 10 kiló kaja van a hasadban. ezesetben látszani fog. másképp nem

2011. aug. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nincs itt semmiféle sötétség, csak gondoltam megkérdezek olyanokat, akik értenek hozzá. Nem kellene egyből ilyeneket irkálnod. Nem értek ezekhez a dolgokhoz és kész. Mint írtam, nincs szükségem ilyen dolgokra, mert rendszeresen úszok, futok.

Csak szombatra szerettem volna "tökéletes lenni", hogy az a kis pocakom se legyen észrevehető.

Nem vagyok nehéz felfogású, megértem a NORMÁLIS emberek válaszait, és meg is köszönöm, mint láthattad.

2011. aug. 4. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!