Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez jó súlytartásnak?

Ez jó súlytartásnak?

Figyelt kérdés

tudom nem vmi egészséges de egésznap gyalogoltunk a nagyszülőkkel és őket nem érdekli a fogyó ://

kb.súlytartásnak jó ? vagy nagyon rossz ?

reggeli : egy zöldalma

ebéd : egy nagyon!!nagy diós csiga kb akkora mint 2(ők vették és megettem mert éhen haltam )

vacsora : egy répa


2011. nov. 3. 14:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Jaj:) Ezt meddig akarod csinálni? A zöldalmával semmi gond a répával sem, de ez vajmi kevés egy szervezetnek..A diós csiga meg csak egy üres, tápanyag nélküli kalóriabomba, mert azokban inkább csak dejó van, nem dió.

Annyi értékes infot kaphatsz a neten ha rákeresel az egészséges táplálkozásra...te magad is el tudnád dönteni, hogy jó-e amit éppen teszel.

2011. nov. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
tudom hogy nem jó amit eszem de rámerőltetik hogy egyek ezért próbálom úgy egyensúlyba hozni hogy ne hízzak mint ma hogy pl : eszem pékcuccot de mást nem igazán meg abból is csak gyümit vagy zöldséget
2011. nov. 3. 15:00
 3/7 anonim ***** válasza:
nem tudjuk egy darab adatodat sem, de így látatlanban azt mondom, hogy nagyon nem jó! baromi keveset ettél, még ha a kakaóscsiga önmagában 1000 kcal volt, akkor is kevés, koplalsz! vacsorára vágj már be valami normális főtt ételt, pl. főzeléket, salátát, sülthúst, mert ez így semmi!
2011. nov. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
50-51 kg vagyok
2011. nov. 3. 15:03
 5/7 anonim válasza:
Szerintem ez nagyon kevés.Ha már elérted a kívánt súlyt,akkor nyugodtan egyél reggelit,ebédre főtt ételt,és vacsorára semmit,vagy egy joghurtot+mozogj.Ezt a minimális kalóriás dolgot 2hétnél nem hiszem hogy tovább bírnád,meg a szervezeted sem jut vitaminhoz.
2011. nov. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
akkor ez nem sok ?
2011. nov. 3. 15:36
 7/7 anonim ***** válasza:

1 nap alatt nem lehet meghízni. Nem tudom, mit parázol. Ha meg nem 1 napig csinálod, akkor nem a diós csiga lesz a legnagyobb problémád.

Mondjuk nem értem, a répa mire jó, jól nem laksz vele, akkor meg minek? :)

...

Egyél normálisan, egyszer becsúszott egy csiga, na bumm, mi van akkor. Tudomány ide vagy oda, én most vettem 2 nagy brióst vacsorára (az egyik a férjemé), az lesz kakaóval, mert megkívántam. Nem lesz tőle semmi bajom, nemsokára megyek tornára. És én ezt fogyókúrában művelem. Pontosan tudom, hogy liszt és cukor, valamint a kakaó is cukros, ráadásul este, de nem vonom meg magamtól. Viszont nem is eszem minden nap ilyet.

2011. nov. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!