Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szebbé tehetem az alakom így?

Szebbé tehetem az alakom így?

Figyelt kérdés
15 éves,177 cm,67 kg lány vagyok...Az én koromban nem ajánlatos a diéta...de szeretném szebbé tenni az alakom nyárra...és lefogyni...Mit tudnátok tanácsolni?Amitől a mell nem megy annyira le?..
2009. máj. 7. 09:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Ideális lehet a súlyod az adatok alapján.

Tudod, a magasságodból kivonsz 110-et, és az az ideális testsúly számodra. Na de nem ezt kérdezted. :D

Szerintem sportolj. Túl sok felesleg nem lehet rajtad, drasztikus fogyókúra nem hiszem, hogy kell. és tényleg nem javasolt 15 évesen.

Kocogj, vagy tornázz és ne egyél csokit, cukros dolgokat. Sok folyadékot fogyassz, és lehetőleg ne este tömd tele magad.

Itt a tavaszi friss zöldségszezon, egyél sok friss zöldséget, gyümölcsöt.

Ennyi elég is lehet neked, kis odafigyelés az egészséges táplálkozásra.

Sok sikert!

2009. máj. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ehetek rendesen bármit?Csak édességet nem,meg chipset?És ajánlatos ilyenkor,hogy 3óránta egyek keveset és sok-sok vizet?Ez is segít?
2009. máj. 7. 10:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Esetedben már annyi is segít, ha nem eszel hat után és minimalizálod a kenyér, chips, süti, édesség stb. fogyasztást :) + kis sport (kocogás, bringa, ilyesmik)
2009. máj. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Kondizz heti 3x1 órát! hatásos lesz!!
2009. máj. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!