Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 172 cm és 52 kilós lány...

172 cm és 52 kilós lány vagyok, hízni szeretnék, de egyszerűen sehogy se megy... Mit egyek, ami hízlal? Vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés
2008. jún. 16. 13:44
 1/8 anonim válasza:
azt javaslom egyel rengeteg feherjet........hidd el bejon:)
2008. jún. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

végre valaki aki hízni akar:) örülök:)

sokszor egyél, és ha lehet, sokat! meg ugye fehérjét, csatlakozom az előttem szólóhoz.

2008. jún. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát rám fér a hízás asszem!!:)Köszönöm a válaszokat!!:)
2008. jún. 16. 16:04
 4/8 anonim ***** válasza:
Milyen jó neked,hogy hizni szeretnél :) az én testtömegindexem megyeggyezik a tieddel, én mégsem vagyok megelégedve magammal.Azt javaslom neked a jobb étvágy érdekében,hogy sportolj,legyél sokat a szabadban és hamarabb és többször megéhezel :D. S garantálom,haogy ha mindig jó étvággyal eszel akkor hizni fogsz :P jah és egyél finom házikenyeret :))))))))))))))
2008. jún. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
HÁt,én azért is szeretnék hízni,mert mindenki piszkál,h túl sovány vagyok!!Köszönöm a válaszod!!:)
2008. jún. 17. 11:20
 6/8 anonim válasza:
Enis csak annyit tudok irni,hogy egyel sok-sok feherjet,en harom het alatt 2 kg-ot szedtem fel,mert rengetek feherjet megettem!!!!! :) Sok sikert ;) (de en mar azt leszeretnem adni!)
2008. jún. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azér tévhitekbe ne keverjük a kérdezőt.sport nélkül a fehérjét hiába eszed nem izomba fogsz tőle "hízni". Rendszeres sportolás, helyes TISZTA étrend és csak ezután kell KIEGÉSZÍTENI fehérjével...
2008. jún. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szia.

Én is elég sovány vagyok és mindig piszkálnak is vele.

Anyukám orvoshoz is vitt már miatta de nekem mindig vitaminokat írnak fel meg Nutridrink-et, mert étvágyam sincs

ez a Nutridrink egy "finom" tápszer...de én nem szeretem:D

2009. jún. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!