Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha anyám...

Mit csináljak, ha anyám állandóan tömne?

Figyelt kérdés
Délig minden jól megy (oda tudok figyelni az étkezésre), ebédnél viszont 30szor elmondja, hogy de egyek ebből és ebből az ételből. Eleinte ellenállok, mondom, hogy nem kérek, ő viszont megsértődik vagy tök mérges lesz, hogy akkor mégis mi a fenének főzött...Pedig szólok előtte, hogy nem kérek. A vége mindig az lesz, hogy eszek a hízlaló ételből, mert nem akarok konfliktust. Igaz, utána nem eszem nehéz dolgokat, de így is felborítja a diétámat.
2011. nov. 6. 14:15
 1/7 anonim válasza:
Hány kiló vagy és milyen magas? Valamint testépíto vagy-e?
2011. nov. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
170 cm és 85kg vagyok. Nem vagyok testépítő. 60 kg szeretnék lenni.
2011. nov. 6. 14:23
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem tudsz mást tenni, mint felvállalni a konfliktust, de szerintem ezt te is tudod.

1-2 eset után többé nem lesz téma.

2011. nov. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mond meg anyudnak hogy diétázol, és ezt meg ezt mellőzni kéne, és beszéld meg vele hogy úgy főzzön akkor.
2011. nov. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem kell mindenből állatadagot enni, mindenből eszel egy keveset, tényleg csak az urvariasság kedvéért, ilyen módon hurka, vesevelő és társai is beleférnek. Persze az sem ártana, ha megértetnéd anyukáddal, hogy fogyni szeretnél, nem hízni.


Másik módja, hogy megkéred anyukád, főzzön neked külön, vagy elkezdesz te főzni magadnak, de a konfliktust sehogy sem fogod tudni elkerülni.

2011. nov. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60 kg XD ez vicces és hogy a fenébe fogsz leadni szerinted 25 kilót?? max annyi év alatt, ha így folytatod
2011. nov. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Hehe, errol eszembe jutott egy fogorvosi rendelos eset. Nem ehettem, hogy a beavatkozás alatt el ne hányjam magam. Mellettem vol egy srác kb 100 kg a 120 kg-s anyjával. A beszélgetésukbol azt vettem ki, hogy a srác nem evett, hogy ne ingerelje ot a matatás. Anyja azt mondta neki: Nem ettél?! Akkor ez után hazamegyunk es rendesen megreggelizel!!

Anyádal ulj le beszélgetni, de ne csak diétázz, hanem eddz is.

2011. nov. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!