Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet úgy diétázni ha...

Hogyan lehet úgy diétázni ha anyám állandóan ellenőrzi mit eszek?

Figyelt kérdés
Oké, szerinte nem kéne fogynom. De szerintem igen és ez az én testem, nekem kell jól éreznem vele magam. 5-6 kilót szeretnék leadni, de képtelenség normálisan betartani mindent, ha folyton figyel, meg jön a testképzavarával, meg a pszichológussal. Sőt, a baj aaz, hogy én betartom, de ezután folyton megy a veszekedés. Legjobb lenne tényleg a pszichológus igy ő is belátná hogy nincs bajom. De addig is. Ötletek? Mit csináljak vele?
2010. febr. 8. 23:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha anyukád ellenőriz, az nem véletlen, nyilván anorexia-gyanús vagy, ha anyukád szerint nem kéne fogynod, de mégis akarsz 5-6 kilót.
2010. febr. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a pszichológust, egy kívülálló talán jobban fogja látni, kinek van igaza. Ha nem tudod betartani a diétát - amire lehet, hogy nincs is szükséged -, akkor menj el valamit sportolni, azzal is lehet fogyni, és a mozgással semmiképp nem ártasz magadnak.
2010. febr. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
heti 6x sportolok. 4x1 óra aerobik. 2x2 óra röpi
2010. febr. 8. 23:12
 4/13 anonim ***** válasza:
mennyi a súlyod, korod, magasságod? (gondolom lány vagy, ugye?) segítünk megmondani, anyud jól gondolja-e.
2010. febr. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
15/174/60
2010. febr. 8. 23:17
 6/13 anonim ***** válasza:
Teljesen normális a testsúlyod, nehogy elkezdjél fogyókúrázni mert megverlek. Igaza van édesanyádnak, nagyon könnyen lecsuszhatol a lejtőn. Örülj hogy édesanyád figyel rád, bölcs asszony, holnap reggel adjál neki két nagy puszit érte!!!
2010. febr. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát szerintem is anyukádnak van igaza. Ráadásul 15 évesen még nem teljesen fejeződött be a fejlődésed. (az majd 18 éves korra fejeződik be teljesen).
2010. febr. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

15/174/60


A magasságodhoz tökéletes a testsúlyod!!!

Semmi szükség fogyókúrára, sőt 15 éves korban egyáltalán nem ajánlott orvosi felügyelet nélkül fogyókúrázni, mivel fejlődésben vagy. SŐT, most fokozottan szükséged van minden tápanyagra, hogy megerősödjenek a csontjaid, kifejlődhessen a hormonháztartásod...

Egész életedre kihathat majd, ha most hiányosan táplálkozol.


Hallgass anyukádra, nem véletlenül szeretne lebeszélni a fogyókúráról!

2010. febr. 9. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Úristen! Ennyit sportolsz (már nem lehet rossz alakod ennyi sport mellett, kizárt! különben se koplalj, ha sportolsz, mert rosszul leszel!), ilyen paramétereid vannak, és még fogyni akarsz? Meg vagy Te huzatva?! Nem diéta való Neked, hanem Naomi Wolf - A szépség kultusza c. könyve, amiben leírják, hogy a reklámipar hogyan tartja fent ezt a rendszert, ami szétzúzza a nők önértékelését - aminek Te is áldozata vagy - még!
2010. febr. 9. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Tökéletes a testsúlyod a magasságodhoz. Ennyi sport mellett nincs szükséged diétára.

Mindkettőtök megnyugtatására tényleg kellene segítséget kérni pszicholódustól.

2010. febr. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!