Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék lefogyni 3...

Hogyan tudnék lefogyni 3 hónap alatt egészségesen, hogy ne nyúljon meg a bőröm?

Figyelt kérdés

174 cm vagyok,102 kg. Szeretek tornázni(kardiózni),de valami hatásosabb kellene,hogy a bőröm se ereszkedjen meg.

Mit javasoltok?

Július végére le szeretnék adni vagy 10-15 kg-ot!!Koplalás nélkül,egészségesen!!


2009. máj. 8. 08:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
akármennyien is hülyeségnek tartják, nekem a norbi update jött be. egy csomó helyről le lehet már tölteni a kódokat. Annyit ettem, amennyit akartam, csak a megadott időben és szépen fogytam tőle :)
2009. máj. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szintén Norbi. Nem kell a kajáit enni, azok csak lehetőséget kínálnak, ha bizonyos dolgokról nem tudsz, vagy nem akarsz lemondani. Betartani pedig könnyű, mivel nem fogyókúra. Sosem leszel éhes, és az eredménye nagyon hamar látszik.
2009. máj. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
a torna az tényleg jórá..ezen felül esetleg testápolóval kenegetés..hideg meleg váltózuhany. bár ezt énse szeretem:) nyáron a meleg miatt kibirható
2009. máj. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítségét!
2009. máj. 8. 10:58
 5/5 anonim ***** válasza:

szerintem 102 kilónál 10-15 kiló minusz 3 hónap alatt nem gáz. Ettől nem fog kinyúlni a bőröd!

Ha ennxi idő alatt 30-at tolnál le az mondjuk tuti plasztikai sebész lenne a végén...

2009. máj. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!