Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le? Kollégista...

Hogyan fogyjak le? Kollégista vagyok, és szeptember óta csak hízok

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok, 158 cm és 60 kg...5-6kg fogynom kéne, de nem megy le :S
2011. nov. 12. 12:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Hagyd abba a zabálást és menj sportolni, mindössze ennyi a titka.


Vagy egyél annyit mint most, és mozogj mellette extrém sokat.

2011. nov. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Mondjuk egyél csak akkor,amikor éhes vagy.Reggeli,aztán tízóraira gyümölcs,ebéd,uzsonna joghurt,vacsi könnyű.Amúgy meg meg lehet kérni szobatársakat,hogy menjetek el esténként futni,sétálni,korizni,mindjárt koriszezon:P
2011. nov. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

de alig eszek...kb reggel egy alma, meg 3-kor egy adag kaja és kész


üdítőket sem iszom

2011. nov. 12. 12:39
 4/19 anonim ***** válasza:

12:38

"Mondjuk egyél csak akkor,amikor éhes vagy"

ez jó,sok daginak pont ez a baja,hogy mindig éhes

2011. nov. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Ez nem igaz,a dagik nem azért zabálnak,mert éhesek.....

kényszercselekvés,unatkozás,elkeseredettség,boldogsághormon minden csak nem éhség.

Akkor meg az a bajod,h nem mozogsz.Egyél rendesen és menj mozogni.Vagy menj vérvételre,"pajzsmirigyhiba" is lehet.

2011. nov. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
rendben, bármit megtennék, csak h lefogyjak
2011. nov. 12. 13:11
 7/19 anonim ***** válasza:

mennyi pénzért lennél kísérleti alany, Kérdező? mert lehet megérné beléd fektetni, hiszen lehet hogy te gyakorlatilag energia befektetés nélkül képes vagy teremteni (anyagot) miközben aktívan élsz.

a másik eset nem ilyen izgalmas, szimplán olyan minimális energiát használ fel a tested a kis izomtömeg, a ritka evés és a kis aktivitásod miatt, hogy ennyi kaja is bőven elég neked (több mint elég, ha hízni is tudsz mellette). ez még pajzsmirigy problémától független, hiszen tiroxin hiány mellett is meg kéne találni a súlytartáshoz szükséges étel mennyiséget, de persze a kivizsgálás tényleg jó ötlet lenne.

2011. nov. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
Növeld meg a zöldségbevitelt, és fuss, biciklizz rendszeresen, vagy csinálj valamilyen hasonló jellegű sportot, ami nem izomnövelésre van, hanem alacsony terhelésű sport. Az evés mennyisége nem feltétlenül az egyedüli tényező, nagyon fontos, hogy mit eszel, és mit csinálsz aztán a testeddel. A fogyáshoz 2-3 naponta javaslok sportot kb 1 órát, vagy valamivel többet. Azt szokták ajánlani, hogy egy picivel egyél kevesebbet, de ha nem eszel egyáltalán se sokat, akkor inkább arról lehet szó, hogy nem biztos, hogy a megfelelő dolgot eszed. A zöldséget nyersen vagy közel nyersen edd (párolva), így benne maradnak a fontosabb anyagok. A legfontosabb az, hogy elkezdd és kitarts, és utána ne változtass, tehát tartós átállásra lesz szükség, hogy megtartsd az eredményt, de megéri, mert valószínűleg testileg és közérzetileg is jobban leszel.
2011. nov. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
Nekem sajnos sokkal több feleslegtől kell megszabadulnom. 10 kg-ot fogytam eddig ezzel a módszerrel: naponta 2-szer eszem eggeli aztán valamilyen főtt étel. Ehetek bármit amit szeretnék és bármennyit belőle. Egy kivétel van a csoki: ezt nagyon ritkán engede meg magamnak. Csak szénsavmentes ásvnyvizet iszom. s minden este mozgok, taposógépen legalább 600-1000lépést. Nem azt mondom, hogy a legegészségesebb módszer, de nekem bevállt. Remélem hasznos voltam. Sok sikert neked!
2011. nov. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot! Kipróbálom!
2011. nov. 12. 13:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!