Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le? Kollégista...

Hogyan fogyjak le? Kollégista vagyok, és szeptember óta csak hízok

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok, 158 cm és 60 kg...5-6kg fogynom kéne, de nem megy le :S
2011. nov. 12. 12:31
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
25%

leírják neked, hogy napi kétszer esznek bármennyi sz.art (kivéve csokit) + egy edzés formát, és ez már kipróbálásra ad okot..

én mondjuk ezért tartom azt a véleményt, hogy a magyarok nem értenek a táplálkozáshoz. én módszerem, ha már itt tartunk: átutalsz a bankszámlámra rengeteg pénzt (fontos, hogy neked ne nagyon maradjon) és így nem lesz pénzed kajára. 100%-osan működik!

egyébként, még egészséges, normális "módszer" is létezik, nem kell az első vagy a második hülyeségnek bedőlni, persze.. lehet emberéknél így megy, ezért van annyi szorult hiteles, annyi beteg és gyenge ember, és ezt szeretik, és én egy deviáns és nemkívánatos alak vagyok, mert azt merem feltételezni, hogy máshogy jobb lenne..

2011. nov. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:

Ne is figyelj rá! Jelentsd a moderátornak, hogy nem válaszolt a kérdésre csak kötözködni akart!

Igenis számít az, hogy nem eszik valaki pl: csokit, mivel az hatalmas cukor ( szénhidrát bomba), számít az egyfajta edzés is, hiszen bizonyított tény, hogy az aki mozog is a változatatott táplálkozás mellett az sokkal többet fogy (tartósabban) mint az aki nem. Függettlenül a mozgásformától!


Kedves válaszoló!


Inkább olvass utánna a dolgoknak mielőtt butaságokat terjesztesz, Ha nem vagy magyar akkor akár angolul is tudok küldeni anyagot a tanulmányozáshoz!


Kedves kérdező!


Remélem nem haragszol ezért a hosszú válaszért! Persze nem biztos, hogy az én módszerem neked is jó lesz, csak ajánlottam hátha. Mégegyszer sok sikert a fogyáshoz!

2011. nov. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Nem haragszom, sőt, örülök, h segítesz! :)
2011. nov. 12. 14:52
 14/19 anonim ***** válasza:
7%

? az segítség, hogy leírják hogy napi 2 étkezéssel sikerült lefogyni? ez a segítség? és akkor te is megfogadod? és még én vagyok tájékozatlan?

mi a felfújt bikacsökért nem lehet megérteni, hogy táplálkozási anomáliákkal nem lehet egészségesen élni, normális táplálkozási szokások nélkül a szervezet előbb-utóbb megbetegszik! többek között azért láttok mindketten beteg, kövér embereket az utcán, mert fogalmuk sincs a testük igényeiről, hányszor vagy milyen ételeket kellene enni egy nap stb.. lehet játszani az értetlent, lehet jelenteni a kommentem moderátoroknak, de ettől ti rohadtul nem kerültök előrébb..

az szól le ENGEM, aki naponta kétszer evett és így fogyott le? és mit fogytál kiscsillag? izomzatod megmaradt? vagy az már a tájékozottságodon kívül esik, hogy "parciális edzéssel" és egyenletes fehérje bevitel nélkül a szervezet a saját izomzatából (is) fog fehérjét felhasználni energia nyeréshez? és igen, leszólom a taposógépezést, mert az emberi testnek más izomzatai is vannak, és pláne fogyás alatt azok stimulációjára is hangsúly kellene fektetni. vagy ha Kedves Válaszoló nem teszi, legalább említse meg..

vagy ha én megemlítem ezt, akkor megint én leszek tájékozatlan, én nekem kellene még utána olvasnom..? na! amatőrök.. ez egy vicc most komolyan..

2011. nov. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
Akkor leírom most utoljára, bár látom szövegelemzési problémáid is vannak. Taposógéppel szerinted melyik izmokat edzed???? Szinte az összeset. Ha grimaszolsz közben akkor az arcizmaidat is kiscsillag:)Én is írtam, hogy nem túl egészséges, de a cél érdekében ennyi belefér, hiszen a tulsúly sem az. A súlyodat pedig könnyebb megtartani, mint ledolgozni, eztán olyan étrendet alakítasz ki amilyet akarsz. Nem, hogy vesztettem volna az izomzatomból, hanem még gyarapodott is. Drágám. nem győzőm hangsúlyozni hogy n nem vagyok táplálkozási szakértő (bár szerintem te sem) ezért én csak azt tudom mondani ami nekem bevált. Több kommentre pedig nem fogok reagálni, csak megkérlek rá, hogy ne fikázzál már, mert nagyon sértő és is tudnálak téged fikázni.
2011. nov. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
de ő szakértő...
2011. nov. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
10%

"Taposógéppel szerinted melyik izmokat edzed????"

főleg láb, de nagy ellenállást egyik izomcsoportnak sem ad.

"Én is írtam, hogy nem túl egészséges, de a cél érdekében ennyi belefér, hiszen a tulsúly sem az."

... nem lennék ebben ilyen biztos, ugye nem mindegy mekkora túlsúly.. problémás kérdés.

"A súlyodat pedig könnyebb megtartani, mint ledolgozni, eztán olyan étrendet alakítasz ki amilyet akarsz."

ez megint igaz, de rész igazság. 10 fogyókúrázóból melyik is tartja meg az elért tömegét mondjuk 1 évig? ez szokott lenne az a kicsi arány.

"Nem, hogy vesztettem volna az izomzatomból, hanem még gyarapodott is"

nem tudom elhinni. akkor te többet tudsz, mint bármely testépítő, ha fogyás alatt izomtömeget növeltél.


"Drágám. nem győzőm hangsúlyozni hogy n nem vagyok táplálkozási szakértő (bár szerintem te sem) ezért én csak azt tudom mondani ami nekem bevált. Több kommentre pedig nem fogok reagálni, csak megkérlek rá, hogy ne fikázzál már, mert nagyon sértő és is tudnálak téged fikázni."


nem bántásból írtam semmit, de egy Kérdezőnek nem kell olyat írni, amitől csak kára lesz. miért tennénk ezt.. mert Te helyesnek ítéled ezt..?


"de ő szakértő..."

ha ti laikusok vagytok de okoskodtok egy témában (amihez valóban nem értetek) akkor én Isten vagyok, tehát az Aczél nevet akár fórumon, akár bárhol máshol el lehet kezdeni isteníteni.

2011. nov. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

reggeli

zabpehely+joghurt+gyümölcs vagy

teljes kiőrlésű kenyér+sovány sonka+sovány sajt+zöldség vagy

teljes kiőrlésű kenyér+főtt tojás+zöldség


tízórai-gyümölcs, joghurt


ebéd-sok zöldséges, husos étel pl

zöldséges rizs párolt csirkével

főtt krumpli citromos hallal, saláta

rizseshús káposztasalátával

gyümölccsel töltött csirkemell rizibizi

párolt lencse bulgurral, sovány sertés hagymával sütve

spenótos rizs főtt tojással

tojásleves, májgombócleves, zöldségleves, sertésraguleves

rakott ételek soványan-főtt tojás, rizs, joghurt, sok zöldség, minimális olajon elkészítve minden étel

piritott csirkemáj zöldséges krumplival

tarhonyáshús salátával

főtt krumpli húsgombóccal zöldségpürével-sóska, sütőtök, spenót, fűszeres paradicsommártás

tojásos lecsó rizzsel

töltött zöldség-sovány hús

lencsefőzelék sült hússal, főtt tojással


uzsonna joghurt, gyümölcs


vacsi-túró gyümölccsel, zöldség, hús, hal, tojás, sovány sajtok

2011. nov. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
NEm tudom, hogy mit fikázzátok az Aczélt, mert ő tényleg ért hozzá. Ti meg tényleg sok h.lyeséget írtok, de ha ez a jó, akkor hajrá....
2011. nov. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!