Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi az a minimális és maximális...

Mi az a minimális és maximális súly ami még normális egy 20 éves,171 cm-s lánynál?

Figyelt kérdés
2009. dec. 30. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
minimális 55 kg, maximális 68-70 kg
2009. dec. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%

Ez rengeteg dologtól függ. Befolyásolhatja a, hogy nehézcsontú vagy-e stb. Én pl. ismerek ilyen magas lányt, aki nincs meg 55 kg, pedig ha vért izzadna, se tudna hízni.


Hülyeség ez a matekozás; semmi nem derül ki belőle. Egyszerűen nézz tükörbe, és kérdezd meg magadtól, tetszik-e, amit látsz.

2009. dec. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
0%
és fiúnál, ha 172 és 57 kg? meg úgy általánosságban? Ti ezt úgy számoljátok ki táblázat alapján?
2009. dec. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
44%

Az a normális súly, amivel simán le tud futni 5 kilométert, és sem az anorexiája, sem a túlsúlya miatt nem ájul el közben...

Ha ez megy, akkor "normális" a súlya.

A szervezet visszajelzése a lényeg. Ha valaki helyesen étkezik, eleget mozog, jó a kondija, nem fáradékony, nem ingerlékeny, jó a vérképe, akkor a súlya is jó...

2009. dec. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

12:42 Szerintem egy hangyányit hülyeség amit mondtál.

Attól még, hogy valaki nem tudna lefutni 5 km, még nem abnormális a súlya.

Ha én 55 kg vagyok és csak kettőt tudok lefutni akkor a kondimmal van a baj és nem a súlyommal. Márpedig egy túlsúlyos embernek is lehet jó a kondija, ugyanúgy mint ahogyan egy normális súlyú embernek is lehet rossz.

Ebből a szempontomból a kettő egyáltalán nem függ össze.

2009. dec. 31. 17:01
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

minimál: 51

Maximál: 71

2010. jan. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az 51 az már nagyon kevés.

Saccra úgy szokták kiszámolni (de ez nem pontos, csak nagyjából ad irányt), hogy a magasságodból kivonsz 110-et és 100-at, és e két érték között kell lennie. A modelleknél van a -120.

Úgyhogy neked 61-71 között kell lenned; 57-58 alá már ne menj, ill. 70 fölé se nagyon.

2010. jan. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!