Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen rágcsálnivalók nem...

Milyen rágcsálnivalók nem hízlalnak és esetleg fogyasztanak is?

Figyelt kérdés
2011. nov. 15. 08:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Bravó,jó kérdés .
2011. nov. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Lehet nem ilyen "nasi"-ra gondoltál, de a káposzta az tuti negatív kalóriás. Én imádom a káposztát magában (leveleit rágcsálni) vagy káposzta saláta formájában, esetleg savanyú káposztaként.
2011. nov. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
Nincs olyan, hogy hízlal és fogyaszt. Olyan van, hogy belefér e napi energiaszükségletedbe.
2011. nov. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Kondor Judit válasza:
Én zabpelyhes kekszet szoktam csinálni persze nem cukorral hanem édesítővel.
2011. nov. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%

Az meg egy baromság, hogy negatív kalória.

Nézz meg egy kalóriatáblázatot, a káposztában ugyancsak pozitív kalóriákat fogsz találni, igaz, nem sokat. A többi csak mese.

A rágcsálnivaló 2 esetben fogyaszt:

1. addig rágcsálod az uborkát, paradicsomot és társait, amígy úgy jóllaksz, hogy a krumpli és a kenyér nem fér beléd

2. futsz naponta 10 kilómétert chipses zacskóval a kezedben.

2011. nov. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
10%

Persze, ez így működik, zabálsz egész nap és még fogysz is tőle.

Gyökér...

2011. nov. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
mindenben van kaloria tehat semmi nem fogyaszt amit megeszel. ha nagyon ragcsalni akarsz akkor egyel uborkat,zellert stb. ezekben minimalis kaloria van. de ha fogyni akarsz akkor ne nassolj etkezesek kozott mert valoszinu nem zoldsegek utan nyulsz.
2011. nov. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
65%

A negatív kalória azt jelenti, hogy az a 20 kalória ami a káposztában van, sokkal több energia felhasználásával emészted meg...okos..


Amúgy sztem nem hülye a kérdező, aki érdemben nem tud hozzászólni, minek hordja le? Más sem különb, főleg ha így lejáratja saját magát.

2011. nov. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
88%

nem.

káposztával is életben lehet maradni, csak sokat kell enni belőle. a mennyiségi éhezést el lehet kerülni vele!

a víz nem tartalmaz energiát, a jeget pedig lehet rágcsálni. egyébként orális fixációra ott van a rágógumi. vagy írhatnék erotikusabb példát. de szimplán el is lehetne hagyni az ilyen megszokásokat, megvan az önuralomnak is az előnye.

2011. nov. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

ja, persze, fogyasztó rágcsálnivaló. olyat már hallottam, hogy neg. kalóriás gyümölcs, hihetőnek is tűnik, na de ilyet...

egyél répát!

2011. nov. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!