Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sütéshez használt olajjal...

Sütéshez használt olajjal hogyan "számoltok el? "

Figyelt kérdés
Most pl, kisütöttem két virslit, egy ek. szőlőmag olajon dehát ilyenkor az olaj nagyrésze a serpenyőben marad. Most akkor mennyi olajat kell beleszámolnom?
2011. nov. 15. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Ránézésre csak látod, hogy mennyi része maradt benne:-)

Pontosan ezt úgysem lehet szerintem, mondjuk én azt is ml-re kimérem és beleszámolom az egészet, mert amennyit használok, az ált. el is "használódik":-D

2011. nov. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát, eleve nagyon kevés olajat használok, és mivel a baconbe tekert virsli )hagyjuk, hogy mennyire egészséges meg fogyókúrás) nem szív fel kb. semennyit, ezért szinte mind ott marad :)Eddig nem számoltam, merthogy jelentéktelen, de belegondolva, hogy egy ek. olajban van százakárhány kalória, annyira mégsem jelentéktelen, és pont az olaj az, ahol nagyon el lehet számolni a dolgokat. Nyilván nem ez a mostani olaj, de úgy általában.
2011. nov. 15. 19:47
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha nagyon pontosan kell, kiméred, aztán ha kész a kaja, leméred a maradékot és a különbséget számolod el.

(Mi van akkor, ha pl. a sült csirke levet ereszt, és több olaj "marad", mint volt...?)

Én mindent csak spriccelek, nem szoktam vele foglalkozni. Úgyis csak nagyságrendileg nézem a kaját, ha minden nap normálisan kajálok, nem 1 kanál olajon fog múlni.

2011. nov. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!