Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik diéta jött be nektek a...

Melyik diéta jött be nektek a legjobban?

Figyelt kérdés

13 éves korom óta folyamatosan küszködök a túlsúllyal. Imádok enni és lustálkodni, sportolni soha nem szerettem sajnos.

Amikor elszántam magam, általában sikerült is végig vinnem egy diétát (3 hónapig bírtam max), el is értem a kívánt végeredményt, de rá fél-1 évre újra visszahíztam. Nincs bennem kitartás, nem törődöm vagyok sajnos. Ezen nagyon szeretnék változtatni.

Most megint a csúcson vagyok, 180cm-hez 110kg, az alakom amúgy formás, de már nem bírom ezt a sok felesleget.

Annyi, de annyi diétát kipróbáltam már és sajnos ebből kifolyólag bele is untam mindegyikbe. Utoljára egy Reductil-hoz hasonló gyógyszerrel sikerült lefogynom, most viszont nem szedhetek semmit mert lassan babaprojekt.

Segítenétek? Igazából az alapokat tudom, ha a szénhidrátot megvonom magamtól már fogyhatok, de jó lenne valami fix diéta amit tudok tartani napról napra.

Nektek mi vált be?

20kg-tól szeretnék megszabadulni, aztán megtartani az a súlyt.


2011. nov. 16. 08:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
igazából, elég sok dolgot elmondtam (leírtam) az említett tápkiegről (t.diétáról), gyakorlatilag előnyeit említettem, ennyivel szegényebbek lesztek, mert vagy a netem sz.ar, vagy törlik az írást.
2011. nov. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
légyszi írd le! komolyan, nagyon érdekel és rád hallgatok is, mindig jókat írsz.
2011. nov. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

jááj.. nem szeretem újrafogalmazni magam. de tök jó érzés, hogy ezt írtad, úgy hogy rövidítve:

ugye írta valaki, kérdezte hogy t. diétával fogyott "izomból?"

erre írtam, hogy vicces, de nem feltétlen, mert ez a márka táplálék kiegészítőket takar, nem valami csodafogyókúrát, és nem is étrendet (a diéta szó megtévesztő benne).

persze lehet van étkezési ajánlásuk is..

lényeg, hogy ha valaki elkezd kevesebbet enni, DE egy étkezést egy fehérje és vitamindús tápkieggel helyettesít, akkor már biztos hogy közelebb kerül ahhoz, hogy jó minőségű tápanyagokat vigyen be a testébe. ez meg az egyik alapja annak, hogy ne izomból fogyjon, hanem menjen le a zsír.

a kiegészítések: hiába eszik valaki tápláló ételt (akár a t. diéta shake) ha túl keveset eszik, akkor tankönyv szerint a szervezet takarékosság miatt nem zsírból fog energiát nyerni (marad az izom, hiába esznek fehérjét is).

a másik, hogy t. diéta mellett is lehet sokat enni. és rosszul is, mert egész nap csokitortával, és esti jóféle shake-kel sem lesz egészséges az ember.. érthető.


és az utolsó, hogy összetételéhez képest bizonyára drága. egy sima kevésbé felkapott testépítős táplálék kiegészítő ugyan úgy táplál, de szerintem olcsóbb, de nem néztem árakat.

2011. nov. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

köszönöm szépen!! ez iszonyú hasznos volt, mert hiába működik nálam a dolog, mindig tartottam tőle, hogy ez így nem egészséges.

DM-ben kiváltottam egy 1 termékre 25%-os és egy végösszeg 15%-OS kupont, ezzel vettem meg a port, szerintem így nem vészes.

2011. nov. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Torna szerintem a Norbi Duci Tréning sorozat a legjobb, kinek melyik jön be, de a Laci bácsis való azoknak, akik még nem mozogtak.
2011. nov. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!