Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Körülbelül mennyi kalória...

Ssup kérdése:

Körülbelül mennyi kalória lehet 3 paradicsomos gombócban?

Figyelt kérdés
A szósz házi készítésű volt..
2011. nov. 17. 14:23
 1/9 anonim ***** válasza:
És a gombóc? Konzerv??
2011. nov. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy házi paradicsomból készült :) Nem kell belekötni, és nem is válaszoltál a kérdésemre :)
2011. nov. 17. 14:39
 3/9 anonim ***** válasza:
ha nem válaszolsz Izmaelnek, és semmit sem tudunk a gombócaidról, akkor hogy segítsünk?
2011. nov. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem kötöttem bele semmibe, legalábbis nem érzem:))

A szószról TUDJUK hogy házi, de a gombócok milyenek? Háziak azok is? Vagy konzervek?

Ha nem árulod el, akkor nem tudunk segíteni és álmatlan éjszakáid lesznek a gombócaid miatt:))

2011. nov. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A gombóc mérete se elhanyagolható, anyukám akkorákat csinál mint egy zsemle, sok rizssel, anyósom akkorát mint zsúrpogi, több hússal :)
2011. nov. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen, tény és való hogy vannak ágyúgolyó méretű gombócok is:)))

A konzervnek sokkal nagyobb kalórira tartalma van és tele van adalékanyaggal.

Én a gimbi-gombi kérdést ezennel lezártnak tekintem a részemről....:))

2011. nov. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Milyen gombóc- húsos, tészta, krumplis vagy milyen?
2011. nov. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem tudtam, hogy letezik konzerv gomboc, es azt valaki kepes megenni. Hat kozepes gombocok, viszonylag sok rizzsel. De nem kell nagyon pontosan... De mindegy
2011. nov. 17. 21:41
 9/9 anonim ***** válasza:
normál esetben lehetne fogni egy adag darált húst, fűszert és hozzávalót, megfőzni, összerakni lezárni egy konzerv dobozban, újra hőkezelni és eltartható lenne szobahőn egész sokáig, nem szükségszerűképp sz.ar azért mert valami konzerv..
2011. nov. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!