Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az jó ha naponta 3x30 percet...

Az jó ha naponta 3x30 percet aerobicozom? Miért van az, hogy a torna a popsi és a combra megy de Én a hátamnál és a mellemnél izzadok a comb résznél pedig alig?

Figyelt kérdés
azért 3x30 percet mert csak így van időm ezt úgy osztom be hogy reggel délben/délután és este 30 perc.
2009. máj. 10. 18:58
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsi azt elfelejtettem odaírni,hogy mellette kevesebbet eszem és rengeteg folyadékot iszom.
2009. máj. 10. 18:59
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem onnan fogysz ahol izzadsz. Az izzadtság pedig nem kiizzadt zsír. Azt hiszem így már világos.
2009. máj. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

okés akkor ezt a részét értem

de jó lesz így? 3x30perc

2009. máj. 10. 19:19
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát ez lehet hogy már sok a jóból, elég lenne napi 1 óra egyhuzamban.
2009. máj. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Melegben is ha megfigyeled nem a combod izzad. Ez független attól hova dolgozol.

Szerintem teljesen rendben van a 30 perc 3x naponta.

Mondjuk, ha fogyni akarsz akkor jobb lenne másfél órát egybe letornázni, mert elvileg fél óra alatt annyira nem indul be még a zsír égetés.

De ha csak formálni,erősíteni akarod magad akkor megfelel.

2009. máj. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

igazából nem vagyok kövér csak a combom meg a fenekem nagyobb mint kellene azt sem bánnám ha fogynék is de az is jó ha csak feszesebb tónusosabb lennék

az egyik barátnőm napi 1x30 perc futástól tök szépen lefogyott szóval nem tudom de sztem ez mindenkinél más

2009. máj. 10. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!