Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúra, de hogyan kezdjem el?

Fogyókúra, de hogyan kezdjem el?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék lefogyni bár gondolom ezzel még rajtam kívűl vannak így páran.84kilo vagyok és 170centi.

Igazából először a hasamról szeretnék fogyni és minél előbb.

Ötletek irjatok légyszi h h kezdhetnék neki,vagy nektek mi volt az ami bevált.

köszönöm:)!


2011. nov. 19. 19:15
1 2
 11/14 anonim válasza:
Arra utaltam, hogy nem azon kell filózni, hogyan kéne lefogyni, hanem cselekedni kell. Tanácsadástól tudtommal nem lehet lefogyni, meg egyébként is mindenkinek másképp reagál a szervezete. Ha te a ''hülye tanács'' megjegyzést magadra vetted, arról én nem tehetek.
2011. nov. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

azzal nem kell foglalkozni én mit veszek magamra, semmit nem számít.

tanácsadással valóban nem lehet fogyni, bár én szoktam tippeket adni és nem panaszkodhatom a testzsíromra :-"

viszont az emberi szervezet működése bizonyos biológiai, biofizikai-kémiai szabályszerűségeket követ. ezek alapján elég jó hatásfokkal lehet foglalkozni a működésével, mármint megéri mert bizonyos ismeretek birtokában lehet befolyásolni. akár pl. a testkompozíciót. itt is erről van szó.

2011. nov. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Igazad van, semmit nem számít mit veszel magadra. Én csak nem tudtam mire vélni a szerinted hangzatos hozzászólásod..Ennyi :)
2011. nov. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

tetszett? :)

időnként próbálkozom ilyenekkel. másoknál lehet indulatkifejező lenne, én inkább csak kreatívkodom, persze az üzenete az hogy "felháborodott" vagyok, de ez nem érdekel. úgy tudom a soproniak értenek nagyon az ilyen szóvirágokhoz, egy soproni ismerősöm legalábbis ezt mondta. és hát ő mondjuk tényleg tud.. de azok már nem csak cifrák, tényleg csúnyák is.

2011. nov. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!