Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miert van ez? Mit nem csinalok...

Miert van ez? Mit nem csinalok jol? 2 hete elkezdtem picit figyelni ra, h mit s mennyit eszek. Mellette elkezdtem tornazni.2-3 naponta 30 perc. Es ez ido alatt hiztam 2 kgt! Reggel szoktam meretkezni. S ez elott 74 voltam. Most pedig mar 76.16/L

Figyelt kérdés
2010. jan. 19. 16:34
 1/5 anonim válasza:
mert ilyenkor a szervezet az elraktározott kaját használja fel és először hízni fogsz ,de most ha igy folytatod akkor ez a súly csak csökkenni fog:)
2010. jan. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

s kb. mennyi ido utan fog csokkeni? s mennyit ilyen modszerrel? vagyis h 2-3 naponta torna 30 perc..(mindenfele mozgas..tanc,gugolas..felulesek..stb.)

valamint h napi 2 l viz...es este 6 utan nincs kaja...vmint mindent eszek rendesen mint eddig( reggeli/ebed vacsi) . de nem annyi sokat...

2010. jan. 19. 17:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem max anyit érsz el,hogy tartod a súlyod
2010. jan. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
a mozgás maradhat ennyi :) de én majdnem! a felére csökkentettem az ételt és volt ,hogy 1-2 hetente beiktattam egy víz napot(hozzáteszem én semmit nem sportoltam ) és fogytam 1.5 év alatt szép lassan 12kg:) első válaszoló vagyok :)
2010. jan. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ez azért van, mert a mozgás során a zsírtartalékod egy bizonyos része fokozatosan izommá alakul. az izom térfogatilag sokkal kisebb, mint a zsír, viszont a tömege nagyobb.

ami ennél sokkal reálisabb eredményt ad: mérd a csípő-has-derék átmérődet, írd is fel őket, és ahhoz viszonyíts. úgyse azt fogják kérdezgetni, hány kiló vagy, hanem az alakod nézik :)

a másik pedig h ne mérd minden nap, mert ha jól csinálod a fogyókúrát, akkor havonta kb 2 kgot kell fogynod... és az nem látszik egyik napról a másikra.

2010. jan. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!