Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 155 cm és 84 kg vagyok hogy...

155 cm és 84 kg vagyok hogy fogyak le? és 16 évves lány?

Figyelt kérdés
2011. nov. 26. 11:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

egyél normálisan, többször keveset és mozogj többet.

kifejtve itt: [link]

2011. nov. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
csak reggelizni szoktam meg ebédelni délutn alig eszek valamit és van amikor csak reggel kivánom a kaját és nemis eszek sokat belőle mozogni alig szoktam de mégis hizok :((
2011. nov. 26. 12:38
 3/18 anonim ***** válasza:

gondolom azért írtad, hogy csak kétszer eszel, mert olvastad a cikket, és látod hogy ~5 étkezésre lenne szükséged.

semmi más teendőd, mint hogy ezt kövesd. sok újat nem tudok hozzátenni a cikkhez. egyél többször, le van írva az is mik a normális ételek amiket enni kell egy embernek, tényleg nincs más dolgod mint rendszeresen enni, (mennyiségre is figyelni kéne) és edzeni.

2011. nov. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nem szedsz fogamzásgátlót?
2011. nov. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

egyébként sok mindentől hízhat a test.

ha így tönkreteszed (persze nem tudom miért eszel ilyen kevésszer, lehet anyagi okok, hát sajnálom..) de a tönkretett test persze hogy próbál zsírt tartalékolni, ezen kívül a hormonális változások is nagyban befolyásolják a megkötött víz mennyiségét, de mit foglalkozzon ezekkel egy 16 éves..

2011. nov. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
nem nem szedek fogamzásgátlót és utolsó nemis anyagi okoból eszek ilyen kevészer egyszerüen nem kivánom a kaját ennyi ..
2011. nov. 27. 18:42
 7/18 anonim ***** válasza:
akkor halott ügy. ennyi tudatossággal vagy egészséges leszel, vagy nem. de akkor ne kérdezd, hogyan fogyj le, mert ahhoz változtatni kell bizonyos eddigi szokásokon. és ilyen az hogy nem azért eszel 5-ször naponta, mert ennyiszer éhes vagy, hanem mert ez optimális a testednek.
2011. nov. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:

Na, szia!


Ez az 5x-i étkezés nekem se nagyon jött össze. Utálom ezeket a köcsög sablonszövegeket, alig van, aki ért hozzá...


1 lényeg van: iratkozz be valamilyen aerobic órára, vagy spinningre. Előbb kezdhetnéd a spinnel.

Hidd el, isteni alakod lesz, de a lényeg, hogy ne törődj a többiekkel, mindenki kezdő volt valamikor...

Anno amikor jártam Spinningre, volt köztünk 1 csaj, elég kövér volt, és tök szép dereka lett, aztán tovább formálódott. :)

Ennyit tudok javasolni.

2011. dec. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:

MOYO válasza?


Szia!


Nos, szerintem keress fel egy orvost.

Több oka lehet annak, hogy hízól.

Van, aki hormonálisan kódolt, aki lelki okokból, de egy biztos, ha orvoshoz mész, sokkal inkább megtudja neked mondani.


Az előttem írónak igaza van.

Ha elhatároztad, hogy lefogysz, ne engedd, hogy bármi is megakadályozzon. Ne figyelj azokra, akik emiatt lenéznek.


Sok sikert!

2011. dec. 2. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
jah, iratkozz be spinningre, és ba.szd ki a pic.sába a tényt, hogy sport mellett is lehet zsíros egy ember, ha úgy eszik.
2011. dec. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!