Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyak le? Elegem van....

Hogy fogyak le? Elegem van. Már alig bírok futni olyan tempóba futok mint egy 3éves.16 éves vagyok lány,164 cm és 156 kg. Naponta alig eszek.

Figyelt kérdés
Régebben 6 szelet kenyeret ettem kb.10dkg szalámival most csak 3-at eszek. Próbálom kerülni a finom kajákat (pl pizza) de azért megeszek 1 héten egyet, vacsi jogkur
2010. ápr. 22. 17:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
68%
156????
2010. ápr. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
*126 sorry.
2010. ápr. 22. 17:13
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen súllyal nem is szabad futni. Először is fordulj dietetikushoz, mert ennyi súlytól megszabadulni nagyon nehéz. Be kell állítani az étrended, valamint megtalálni azt a mozgásformát, amit már most is el tudsz végezni. Pl. séta. Aztán - ahogy mennek a kilók -, úgy fogsz erősödni. Később rászoktatod magad a futásra, egyéb aerob mozgás formákra. De a fokozatosság fontos!
2010. ápr. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
de anyám valásos és nem hisz bennük(a dietikusba)
2010. ápr. 22. 17:17
 5/18 anonim ***** válasza:
68%

Hát ez ilyen... meggyengül az akaratod, szenvedsz, boldogtalan vagy a tükörtől is a mérlegtől is meg a szar kajáktól is meg attól hogy nem látsz nagyon eredményt...aztán bepipulsz, megeszed a fél hűtőt és vagy nem leszel bulémiás, vagy anorexiás vagy boldogtalan leszel és bűntudatod van...

Isten hozott a fogyókúra világában!

2010. ápr. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
68%
Nem értem: "vallásos" és ezért nem engedi? :D
2010. ápr. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%

hm...


MOBY DICK ÉL !!

2010. ápr. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
mert Isten megharagszik és dupla ennyi kiló leszek.
2010. ápr. 22. 17:23
 9/18 anonim ***** válasza:
87%

Ne szo*ass már!!! Ez most komoly???:D MErt ISten megharagszik érte??? ÁÁÁh!!!! Azért haragszik meg mert így bánsz a testeddel!!! Cukros leszel vagy mi az amit az a zsír csinál??? Ami sok van a tojásban meg szalonnában! Áhhhj na az! Le merném fogadni hogy anyád hízlalt fel idáig téged, sőt azt is hogy ő is kövér és azért is mondja kifogásként, nehogy már különbözz tőle. Most komolyan, anyád akar lefogyni vagy te... mert én úgy veszem észre hogy te és zavar. Az is öngyilkosság ha valaki nem vigyáz a testére amit Istentől kaptál AJÁNDÉKBA és lusta és rest vagy arra hogy tegyél érte valamit. És ha jól tudom az öngyilkosság elég nagy bűn akármilyen vallású is vagy. Egészségesen élni és étkezni nem a sátántól való! Nah koleszterin! Szétrobban a szíved majd mert nem bírja el a tested, agyvérzés, meg egyéb nyalánkságok... Amúgymeg nem kételkedem Istenben, nem azért, de tudod egy diabetikus foglalkozása mégiscsak sokkal szemmel "látható" mint egy lelkészé... Sőt, tudod mit, egy orvos ha megnézné a véred hogy fel van tunkolva zsírral koleszterinnel meg cukorral, az is elég látható hogy elcseszi valaki a lánya életét...

Van az a vicc amikor a lelkész a nagy árvízben fentragad egy háztetőn és arra mennek érte csónakkal, és mondják neki hogy jöjjön és ő nemet mond "az én Istenem úgyis megsegít" aztán megy érte egy motorcsónak és nemet mond "az én Istenem úgyis megsegít" aztán egy mentőhelikopter stb azt is visszautasítja... Aztán a mennyországban mondja Istennek hogy "hát azért bíztam benned" mire Isten.

"küldtem neked csónakot, motorcsónakot, helikoptert! Mit vársz még?"


Tudod az alkoholisták és a drogosok is tönkrebasszák a testüket, a kövérek sem különbek... Nézd meg a Hetedik címü filmet... A 7 főbűnről szól, benne van a lustaság és a restség...

2010. ápr. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
anyád hülye - menj orvoshoz és dietetikushoz
2010. ápr. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!