Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » MEGFOGOK BOLONDULNI, SEGITENE...

MEGFOGOK BOLONDULNI, SEGITENE VALAKI?

Figyelt kérdés
170 cm 73kg 15 éves lány vagyok,nagy fenék,vastag comb,a hasam nem olyan nagy,még az a szerencse,és mindenki piszkál:( egy barátom volt kemény 1 hétig,mert neki megtetszett egy másik lány,nem mondom nagyon sovány.. de elvannak avval a csajjal,hogy tökéletes alakja van..általános iskolában folyton piszkáltak,most,hogy közép iskolás lettem,ugyan az van.. sokan piszkálnak,de csak fiúk..ma is beszólt egy fiú,hogy:akkora segged van,mint anyámnak :/ nekem kb. ilyen [link] [link] vagyis a hasam kicsit nagyobb,de csak kicsit.. és ma elhatároztam,hogy le szeretnék fogyni 10kilót!Mit tegyek?valaki le irná,hogy milyen fogyókúrát kezdjek?Válaszokat előre is köszönöm!15/L
2011. nov. 26. 17:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
miért kéred az embereket, hogy segitsenek megbolondulni?
2011. nov. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
vicces-.-
2011. nov. 26. 17:49
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A képeken látható nők kimondottan csinosak. Ha te is ilyen vagy, akkor semmi félnivalód nincsen. De gyanítom, nem egészen van így. Tini létedre a különböző fogyókúrák lennének a legrosszabb választások. Neked energia kell, és rengeteg mozgás. Tehát semmi fogyókúra, hanem rengeteg, és rendszeres sportolás. Igaz, ehhez fel is kell állnod....
2011. nov. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De pont olyan vagyok!! de a menők azok ilyenek [link] .. az iskolámba pont ilyenek a menő lányok
2011. nov. 26. 17:53
 5/13 anonim ***** válasza:

Ott kezdődik a baj, hogy te másoknak akarsz megfelelni, nem pedig saját magadnak.És amíg te nem tudod elfogadni olyannak magadat amilyen vagy, addig nem fog változás sem bekövetkezni az életedbe.

Ha tényleg hasonló az alakod mint a képen látható modellnek, akkor annak a fiúnak üzenem aki neked ma beszólt, hogy egész jól tartja magát az Anyukája és női szemmel is csinos ! :D

2011. nov. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igazad van,másoknak akarok megfelelni,de már ne birom.. ő pedig Demi Lovato :)
2011. nov. 26. 18:14
 7/13 anonim ***** válasza:
19%

menők??

fújj

az anorexiás p*csák azok a menők, akik hánytatják magukat??

na az menő

mert aki így néz ki az vagy hánytat vagy genetika

undorító

és szánalmas h te még bálványozod is őket

ami az első képen van jól látom Demi Lovato

ha olyan tested van mint neki akkor adj hálát az istennek

2011. nov. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

ne akarj 10 kg-ot fogyni


centiket akarj fogyni, az meg csak rendszeres sportolással fog menni ;)

2011. nov. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát pedig ők a menők:// ám köszi a választ!igazatok van,csak ha látom,hogy ők a menők:(
2011. nov. 26. 18:26
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha úgy nézel ki mint a kérdésben belinkelt, akkor semmi gond.
2011. nov. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!