Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék lefogyi 2 hónap...

Hogyan tudnék lefogyi 2 hónap alatt vagy 10kg? Mit egyek, igyak? Nagyon szeretnék már lefogyni végre ténylegesen.

Figyelt kérdés
2008. márc. 23. 22:42
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
hát 10 kg nagyon sok. erre minimum 4-5 hónap kellene. elöször is kezd el pl a 90 napos diétát de az nem elég heti 3-4 nap minimum 1 óra zsírégetötorna.(ez lehet futá vagy úszás vagy aerobik vagy spinning) csak a zsírégetö fázisban legyen.
2008. márc. 24. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Heti 0,5-1 kg az egészséges fogyás. Ne fogyókúrázz, változtass életmódot. Nem kell itt aerobik és ugrabugra. Sétálj rengeteget, az nagyon hatásos. Egyél sok fehérjét, kevés zsírt. Szénhidráttal ritkán bűnözz. Fél év, és olyan egészséges és szép leszel, hogy mindenki megkérdi majd, hogyan csináltad??? Na akkor nem szabad addahagyni!!!
2008. márc. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szeptemberben kollégiumba kerültem, jött a stresszes életmód és az állandó rohanás... nyáron még 70 kg voltam, de már novemberre lementem 61kgra és bár eszem, nassolok rendesen és nem mozgok, nem ment fel a súlyom:)

Igaz picit rásegítettem: -cukor helyett édesítőszer

-fehérkenyér és zsemle helyett teljes kiörlésű péktermékek

-semmi nasi, helyette sok gyümölcs és zöldség

-rengeteg víz

-napi többszöri étkezés, de nem a jóllakásig (pl reggeli: yoghurt és banán, rostoslé)

Nekem segített:)

2008. márc. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
95%
Lúgosíts! A túlsúly oka a túlzott elsavasodás!
2008. márc. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!!!


Nos, elsőként két hónap alatt 8 kiló lenne az ideális /1 kg/ hét/ ha ennél többet fogsz, akkor izmot veszítesz, ez tudományos tény.

Ha tényleg sikeresen le akarsz fogyni, akkor a következőt ajánlom a figyelmedbe!!

Válaszolj a következő kérdésekre:


Mit eszel most? Hányszor eszel egy nap? Mennyit?

MEnnyi folyadékot viszel be, és mit?

Milyen minőségű ételeket fogyasztasz?

EGy héten mennyit mozogsz, és mit?

MEkkora áldozatra vagy hajlandó a siker érdekében, nem csak két hónapra tervezve??? /cukros ételek, zsíros ételek, nagy zabálások, finom ízek, stb/


Ha ezekre tudod a választ már jó uton jársz.


Első körben meg kell ítélned a testzsírodat?? VAlóban 10 kg a felesleg rajtad? vagy ez csak tipp? vizsgálattal is kiderítheted ha úgy jobb, de nem is ez a lényeg,


Két dolgott szerezz be első körben:


EGy konyhai digitális mérleget, és egy fürdőszobai digitális mérleget, nem nagy befektetés.

Az ételeket mérni kell, naplót vezetve minden gramm ételt amit a szádba vittél egy nap előre el kell tervezni.

Mit egyél?


Amik szóba jöhetnek: összetett ch, = rizs, lencse, teljeskiörlésű tészták, zabpehely, fehérbAB,


Húsok = fehérje : pulykamell filé, csirkemell filé, halak, marhahús,


TEjtermékek= sovány túró, sajtok, A TEJ AZ NEM !!!


ZSírok: olajok, lenmagolaj, halolaj /bioboltban kapható/


Diétáznod kell, gondolom erre már rájöttél :D

A lényeg hogy rá kell állj egy bizonyos CH, fehérje, zsír értékre/ nap, és megnézni hogyan változik tőle a súlyod, és aszerint módosítani a CH-t.

Fogyasssz napi 1l vizet / 20 kg a testsúlyodból. Én 80 vagyok ezért iszom 4 litert/nap, egyenletesen.

Az ételeket oszt majd el legalább 6 részre és a nap folyamán három óránként fogyaszd el.

Este hat után /a diéta előrehaladtával, délután 4 után hagyd el a ch-t és csak zöldség és hús legyen az étel/.

A többi ch-t edzés előtt és után fogyaszd el.


Felhívom a figyelmed hogy testmozgás nélkül az egész nem ér semmit sem.


HA van türelmed és tényleg komolyan gondolod ezt az egészet akkor olvasd el ezeket kérlek, végig, mindet, sok sikert kívánok, ha van valami kérdés, ide írj, válaszolok !!


[link]


[link]


[link]


[link]

2008. márc. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ne akarj 2 hónap alatt 10 kg-ot v többet fogyni, mert az hamar visszajön, sőt a dupláját fogod visszakapni. Én 3 hónap alatt fogytam 7 kg-ot, igaz egy betegség miatt, de tökéletes lett az alakom. Vmi jó benne. :) Ez 2 éve volt, azóta is tartom a súlyom mozgással, és figyelek arra, hogy mit eszem, meg 2 l folyadékot simán megiszok naponta.
2008. márc. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!