Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti mit csináltok olyankor,...

Ti mit csináltok olyankor, amikor fogyóztok, és érzitek hogy hiányzik valami édesség és folyton arra gondoltok?

Figyelt kérdés
hogyan győzitek le a kísértést? hiába megyek át az érveken hogy miért szeretnék vékony lenni,abban a pillanatban csak az édességre tudok gondolni. és olyankor nem elég egy falat.
2011. nov. 27. 17:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Hogy mit csinálok? Fogom magam,megveszem és megeszem a kívánt sütit,csokit vagy bármi mást. Nincs belőle semmi.


Utánna sokkal könnyebb folytatni a fogyót. De ha nem eszem meg folyton az édességen kattog az agyam,és ez addig addig megy így amíg rámtör egy kiadós falásroham.


Meg amúgy is,ha délelőtt eszek valami nagyon édes sütit az elnyomja az éhségérzetemet,és egész nap nem nagyon vagyok éhes,és így is kalóriadeficitben leszek,tehát fogyok. A másik hogy nagyon sok energiát ad és ilyenkor jó sportolni,mert jól felpörget.

2011. nov. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
Én megveszem a kívánt édességet és elkezdem olvasni a papírját miből készült és rögtön elmegy a kedvem tőle.Vedd meg te is és googlebe írd be melyik E és melyik adalék anyag miből van és mit csinál a szervezeteddel.Szerintem neked is lemegy a kedved.
2011. nov. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
Ez jó,de sajna az én kedvem a sok E sem veszi kedvem.
2011. nov. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

és mennyit olvastál az adalékokról, és a cukorról?

gondolom a Cukor Blues sem vette el a kedved az édességektől [link]

2011. nov. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Az én kedvemet garantáltan semmi nem veszi el az édességektől. :P
2011. nov. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Énfelőlem ha a sütikbe nyers bikaherét,párolt fűrészport és emberi agyvelőt tesznek,én akkoris megeszem ,mert finom! :)
2011. nov. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

pedig a fűrészporral nem is lőttél olyan messze.

de hát nem az a probléma, hogy pl. fűrészporból kivont aromával ízesítenek, hanem hogy van aki ezt meg is eszi (már következik hogy nem a házi sütire gondolok) és így cukorfüggő, beteg fogyasztókat kapnak. ami "nekik" jó végül is.

2011. nov. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Egyél egy kicsit, mértékkel. Ez részben pszichológia is: a késztetés csak akkor csökken, ha kielégíted az eziránti szükségletedet. Minél jobban ellenállsz és minél tovább húzod, annál jobban nő a szükséglet. És ha nem elégíted ki, falásroham lesz belőle.
2011. nov. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
hát inkább másnak adom oda.. de ha még is megeszem, akkor nem eszek azon és másnap (másnap kevesebbet)
2011. nov. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!