Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Húsvét van, rengeteg finomság,...

Húsvét van, rengeteg finomság, süti. Nagyot bűnöztem?

Figyelt kérdés
Nem vagyok kövér, de a hasamon van némi súlyfelesleg, ezért körülbelül két hete elkezdtem diétázni. (2 hét múlva strandra megyünk az osztállyal) :S. Jóval kevesebbet eszem, semmi édesség, járok futni. Viszont a mai nap nagyon sok sütit ettem, normális kaját nem is igazán (reggelire 1 szelet sonka, fél szelet kenyér, tojás, zöldségekkel). Egyszerűen nem tudtam ellenálni a csábításnak, egyébként is nagyon szeretem az édességeket. Kb. 15 szelet sütit biztosan megettem. Nagy hibát követtem el? Elrontottam mindent? :-(
2009. ápr. 13. 19:20
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

Sose értettem, hogy ha valaki kitűz egy célt maga elé, akkor arról mért kell letérni... ???!!!


Ezek szerint mégse olyan fontos, hogy milyennek látnak az osztálytársaid... Amúgy az tök mind1. Hisz az a fontos, hogy magadnak megfelelj. A te választásod ma a süti volt. Ez van.


Nézőpont kérdése, hogy ez most bűnözés volt-e...

2009. ápr. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igazad van! Jó úton haladtam, de mindent elrontottam egy nap alatt. Sajnálom, imádom a sütit, és nagyon ritkán eszem, de akkor viszont sokat. Épp ez a baj, nem tudom magam kontrolálni, telhetetlen vagyok édesség téren, ilyenkor úgy eszem, mintha soha többé nem ehetnék utána, pedig ez nagy hiba. Egyébként átlagosan nem eszem sokat.
2009. ápr. 13. 19:39
 3/8 anonim ***** válasza:

Gépszíj-effektus. Sajna ez ellen a fejedben kell rendet tenni...

Kitartást, ne add fel!

2009. ápr. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

El kell dönteni, mit akarsz. A csábítás mindig ott lesz. Amikor a kezedbe veszed a sütit, vagy kínálgatnak mindenfélével, jusson eszedbe - mit is akarok? Ez hozzásegít a célomhoz? Konzisztens vagyok önmagammal?


Vagy-vagy. Le kell győznöd önmagad ahhoz, hogy elérhess egy célt. Ez bármivel így van, nem csak a fogyással.

2009. ápr. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsot! Megfogadom, és kitartó leszek, hogy elérjem a célom! :-)))
2009. ápr. 13. 22:28
 6/8 anonim ***** válasza:

szia,

velem ugyanez van, csak egy hét múlva megyek strandra :S pedig eddig sikerült 4 kg-tól megszabadulnom :D

szóval én azt tanácsolnám, hogy most hogy kielégítetted az édesség iránti vágyadat, kicsit visszafogottabban étkezz, én pl. tudom hogy durva,de gyümölcsön fogok élni néhány napig ( és ezért nem kell ám lepontozni!:P:D)

*A*

2009. ápr. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a segítséged! Jó tudni, hogy nem én vagyok az egyedüli, aki egész nap csak zabált. :D Én szerintem böjtölni fogok egy napot, csak vizet iszom, hogy kitisztuljon a szervezetem, max reggelire egy kis főtt tojás, paradicsommal. Remélem így sikerül ellensúlyoznom a mai sütiadagom. :-)
2009. ápr. 13. 23:43
 8/8 anonim ***** válasza:
wow, 15 szelet!!:D
2009. ápr. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!