Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni, de hogy, milyen...

Fogyni, de hogy, milyen módszerrel?

Figyelt kérdés
165/60 vagyok, mivel a melleim nagyok, a combom kicsi, szóval inkább a felsőtestem "nagyobb". gondoltam 5 kg az elég lenne. 2 hónapon keresztül Rubint Rékára tornáztam, semmi eredménye nem lett. nem eszem sokat és mivel jön a vizsgaidőszak, otthon vagyok, akkor eszem és azt amit akarok, ezért gondoltam, hogy akkor fogyózom, odafigyeléssel az evésre is. de hogy? mit tornázzak? valószínűleg fogok esténként biciklizni, azónkívül mit még? tudom, h a bicikli nem felsőtest,de mozgás, kalória égetés, miket egyek? sok gyümölcs, és napközben kakaóscsigát vagy ilyesmit lehet? salátát, csirkével lehet 6óra körül vacsorára? szóval, ha így csinálom, kb másfél hónapig, akkor van esélyem pár kilót leadni, általában mindenhonnét, felkarról, kicsit fenékről, hasról és környékéről sokat.
2009. máj. 13. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem neked táncolni kéne. Azért, mert a tánc alakformáló, és tényleg csak felesleget visz le, nem megterhelőbb, mint egy torna (bizonyos értelemben véve nem is könnyebb), viszont kellemesebb, és észre se veszed, úgy formálod az alakod. Salsa, hastánc, ilyeneket tudnék neked ajánlani hirtelen.
2009. máj. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi, csak az vizsgaidőszakban annyira nem fér bele, meg kisfaluban lakom, nem nagyon van ott ilyen. szeretnék az étkezésre is odafigyelni, de nem tudom, h főtételek közül mi az, ami belefér, anyukám jól főz :) tehát egyszer- egyszer ebédre lehet enni egy kevés valamit, ugye? nem drasztikus diétát akarok,csak odafigyelni, hogy fogyjak egy kicsit
2009. máj. 13. 20:09
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet enni, csak mértékkel, te még nem vagy nagyon kövér, de ha hajlamos vagy rá, nem csak a túlsúly a baj, hanem a szövődmények, és az már komoly dolog. Esetleg ha be tudsz szerezni tánc oktató DVD-t, és csinálod otthon, az is jó :-)

A sok gyümölcs jó, de nem csak emiatt, hanem segít megőrizni az egészségedet. A zöldségfélék is. Szerintem amúgy minden olyan főétkezéshez, amihez lehet savanyúságot, zöldséget vagy gyümölcsöt enni, ahhoz egyél, mert segíti az emésztést (vagyis nem rakódik le).

Hirtelen ezek jutottak az eszembe, és ha tudsz, mozogj, bicikli, kertészkedés.

2009. máj. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!