Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen modszerrel tudnak...

Milyen modszerrel tudnak sokat fogyni?

Figyelt kérdés
15 eves lany vagyok,105 kg,170 cm magas.Szerintetek mennyit kene fogynom ,milyen dietaval,milyen testmozgassal es kbmennyi ido alatt tudnam elerni a megfelelo sulyt?
2011. aug. 20. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát elég sokat kéne fogynod, egy 30 kg-t én mindenképp mondanék. Ha gondolod segítek, én is most kezdtem fogyókúrába, bár én jóval kevesebbet szeretnék leadni. Írj privit és emailben, msnen esetleg megbeszélhetjük. :)
2011. aug. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Én 17 éves vagyok, 78 kg és számomra ez katasztrofális mert az utóbbi időbe hirtelen meghíztam és már előtte is fogyózni akartam. Ha ti is most szeretnétek hozzá kezdeni én is szívesen ismerkednék meg veletek, és beszélgetnék erről a fogyás témáról és persze másról is. :)
2011. aug. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én tegnap kezdtem tulajdonképpen bele, ha gondolod írhatsz privit. :)
2011. aug. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én is most kezdtem bele, én kalóriaszámolással csinálom, meg elkezdek sportolni, mozogni :) akinek van kedve írjon nekem is nyugodtan! (:
2011. aug. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, én is kb. 30-35öt akarok leadni :)
2011. aug. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
"Negatív" kalóriájú élelmiszerek. Úgy értem, hogy az ételben kevesebb kalória van, mint amennyit a megemésztéshez használ fel a szervezet -- ennyit az étrendről, és mozogj sokat, de csak annyit, amennyit bírsz is. És mennyi idő alatt fogynál le? Függ az sok mindentől: gén, mennyit mozogsz, mit és mennyit eszel...... az nagyon összetett dolog, főleg hogy sokmindent kihagytam, de egy tippnek mondok neked mondjuk 5 hónap (ne ebből indulj ki, én sem vok szakértő, csak ilyeneket hallottam + én is szeretnék belekezdeni a fogyásba).
2011. aug. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszotokat sokat segitett,bele kezdek es sok sikert mindenkinek!!!!
2011. aug. 27. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!