Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Voltatok ilyen helyzetbe,...

Voltatok ilyen helyzetbe, valami jó tanácsot tudtok adni?

Figyelt kérdés
Tegnap éjjel ettem.. de kicsit sokat.. s mostanába kicsit összevissza eszem.. de eddig sose ettem este, de tegnap igen. Ha ma koplalok, akkor azzal tudom egyenliteni? s holnaptól meg visszatérek a réégi rendes-rendszeres étkezésemhez?
2011. dec. 3. 09:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, hogy kompenzálás-e, de egy böjt nap nem árthat. Igyál sokat, és ne egyél ha úgy érzed, hogy a tegnapi nap akkora hiba volt.
2011. dec. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm, de ha még mozgok is ? ahoz mit szolsz? szerinted kompenzálja .reggel éhgyomora elmentem szaladni, és hasizmoztam, most megyek táncra.. s még nem ettem semmit... szerinted?
2011. dec. 3. 09:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy estétől nem lesz semmi bajod. Nem kell koplalni, meg semmi különösebb dolgot csinálni.


Viszont, ha rendszeressé válik az esti zabaroham, akkor ki kell deríteni az okát (pl lehet hogy keveset, nem jót eszel és azért tört rád, stb).

2011. dec. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__23..


Olvasd végig és rájösz hogy feleslegesen strapálod magad ezen.

2011. dec. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!