Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sok volt a mai kajám?

Sok volt a mai kajám?

Figyelt kérdés

Reggelire rántottát ettem, 3 tojásból, szeltem bele 4 szelet pulykamellsonkát és tettem bele 2 teáskanál túrót. Ebédre ettem 4 kisebb ránottsajtot, egy normál adag kukoricásrizzsel, 6 körül pedig 6 szilvásgombócot.


Sok volt ez?


2011. dec. 3. 22:28
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja, 19 éves lány vagyok.
2011. dec. 3. 22:32
 2/4 anonim ***** válasza:
Annyira nem vészes, csak pont estére etted a szilvásgombócot..
2011. dec. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hétközben általában normálisan vacsizom, de hétvégére hazajövök, és a szüleimet nehéz meggyőzni arról, hogy mit is kéne este enni. Meg persze nekem is jólesik ilyenkor bűnözni kicsit. Csak ma nagyon úgy éreztem, hogy egész nap zabáltam. :S
2011. dec. 3. 22:41
 4/4 anonim ***** válasza:
ez volt 3 étkezés, mellé még simán belefért volna 1 gyümölcsös étkezés, a reggelihez vagy az ebédhez zőccség, és még egy húsos étkezés mondjuk. az már elég/sok lett volna, ahogy Te csináltad feltételezem a 6 gombóccal azért fedezted az energiaigényed, mert amit egész nap ettél az csak ilyen so-so. esetleg ha a gombócokat máskor szétszeded 2 étkezésnek, könnyítesz a tested munkáján, illetve fenntartod a rendszeres tápanyag ellátást.
2011. dec. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!