Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem jó a mérleg? Minden nap...

Dexy kérdése:

Nem jó a mérleg? Minden nap mást mér!

Figyelt kérdés

59, aztán másnap 57, akkor 58, 56, és igy ingadozik minden nap, ha rá állok egymás után többször ugyan annyit mér.

Nem fogyok - hizok minden nap 1-2 kilót!!

Egyébbként diétázok, de ez az ingadotást nem értem.



2011. dec. 6. 01:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ez 1 nagy WC meg egy kis wc, nem kell aggódni!:) Megiszol fél l folyadékot, meg megeszel egy ebédet és máris felszaladt 1 kg?! Aztán meg mész WC-re és 'le is adtad'!:)

Ha 3 kg-os eltérésed van naponta, akkor kezd aggódni!:)

2011. dec. 6. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ja, és nem kell betegesen méregetni magad naponta, elég heti 1x-max.2x fogyónál, vagy szigorú, súlycsökkentő diétánál!:)
2011. dec. 6. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A mérlegnél (legalábbis az erre érzékenyeknél) az sem mindegy hová teszed. Nekem volt hogy mást mért parkettán és mást járólapon:)))
2011. dec. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
32%

úr isten! nem állandó a testtömeged? :O

én direkt annyi követ tartok a zsebemben, hogy ha kicsit több kaja/víz van a testemben akkor ki tudjak venni követ, ha meg éppen üresebb vagyok, akkor visszapakolok, és így nem ingadozik a 73kg, hanem közel állandó. szerencsére, nem bírnám ha könnyebb/nehezebb lennék D:

2011. dec. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az még hagyján, hogy a mérleg mást mutat mindig (hideg-meleg, parketta-kő odébb lököd tíz cm-t...), de nekem két mérlegem van, és még a különbség sem állandó a kettő között. :D


Nem olyan megbízhatóak ezek, legfeljebb trend követésére alkalmasak.

2011. dec. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

hát igen, ki milyen dolgozik. miután léteznek 0,001g pontosságú mérlegek (meg még pontosabbak is) így hát mindenki olyan minőségűt, pontosságút vesz, amely számára megfelelő.

nyúlásmérő bélyeg pedig elektromos ellenállás változás alapján mér, persze hogy érzékeny a hőmérsékletre. bár elvileg használnak direkt ezért korrekciós bélyeget.

Aczél.

2011. dec. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Aczél., te nekem minden egyes válaszom után beszólsz, hihetetlen. :D Direkt békén hagylak, mert utálok veszekedni, de már össze se tudom számolni, hányszor tettél valami lekezelő, csípős megjegyzést egy válaszom után.


Azt meg nem is kommentálom inkább, hogy "mindenki olyat vesz, amilyet akar" - ha megajándékozol egy hiper-szuper, extra pontos, és mindenféle turbófunkcióval rendelkező mérleggel karácsonyra, azt majd nagyon megköszönöm. :)


Egyébként meg megkérnélek, hogy próbáld hanyagolni az állandó kioktatásomat, mert piszokul unalmas már.

Tudom, hogy nem látszik a nevem, és ezért nem tudod, mikor válaszolsz nekem... De valahogy próbáld megoldani légyszíves. (Pl. úgy, hogy senki mást sem oktatsz ki...) Köszönöm.

2011. dec. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

valóban nem tudom ki vagy, nem is érdekel, és én csak méréstechnikai szempontokat írtam, első sorban Kérdezőnek. nem neked, bárki is légy.

viszont nagyon elírtam *ki milyen mérleggel dolgozik*

de tényleg ne vedd magadra a dolgot, mert semmi hülyeséget nem írtál amiért beszólnék, tehát.. most ne haragudj.

2011. dec. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
78%

Nem haragszom, ilyenekért nem szoktam. :) Legfeljebb kissé idegesítenek dolgok.

De oké, semmi gond, nem akarom magamra venni, ami nem nekem szólt.

2011. dec. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
örvendek, hogy nem haragszol, szerintem is fölösleges ilyenek miatt.
2011. dec. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!