Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a level diétáról?

Mit gondoltok a level diétáról?

Figyelt kérdés
mit gondoltok róla? Nekem nem tűnik brutálisnak, de számomra nem pár kiló kéne, tisztában vagyok a súlyommal, nem vagyok olyan lány, aki azért siránkozik, mert 60 kilót nyom 50 helyett... nekem legalább 20 kilótól kéne megszabadulnom...
2011. dec. 6. 03:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez nagyon szigorú diétának tűnik...

Ha leadtad mondjuk ezzel azt a 20 kg, utána mi lesz? Ez a diéta ha jól olvastam max. 3 hétig ismételhető....Hogyan fogsz étkezni utána? Ez tényleg érdekelne.

2011. dec. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ami csak x hétig ismételhető az azért van, mert terheli a testet. ha 3 hét után maradandó egészségkárosodást okozhat, akkor 3 hét alatt is, csak az nem olyan feltűnő.
2011. dec. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
12 napig csináltam, 5 kilót fogytam vele. majd lement magától még 7-8 kg. arra nagyon jó, h rájöttem, kevesebb kajával is lehet élni. másfél éve csináltam, azóta is tartom a súlyom, pedig édességfüggő vagyok.
2011. dec. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
egészség forever. 5 kiló víz 12 nap alatt? nem semmi.
2011. dec. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Jajj de szeretem mikor mindenki ezzel jön, hogy lemegy a víz...

A fene bánja mi megy le, ha rámjön a 30-as farmer helyett a 28-as! És én nem a kilókat mérem, hanem a tükörnek hiszem, s mikor látom,hogy napról napra kisebb a pocim, vagy épp már lötyög a popsimon a nadrág, akkor nem érdekel hogy víz vagy zsír vagy izom megy le.

S mivel fel bírok még menni a lépcsőn, s a teszkós szatyrot is fel bírom vinni, maradt még izom ahhoz ami nekem kell, bőven!

(mivel nem testépítő vagyok).

Nem mondom, hasznos a mozgás, de akinek nem áll módjában, már a bevitt kalóriák csökkentésével is csodákat érhet el.


Nekem a sok zöldség fogyasztástól és a kevesebb ételtől a narancsbőr is lement szépen, mindenféle krém vagy tabletta nélkül.

2011. dec. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

ez félig-meddig nagyon helyes, mivel a narancsbőr nem is fog tablettáktól/krémektől eltűnni, és igazolja hogy megy le a zsírod is, tehát jól csinálod.

a probléma ott van, hogy az ilyen sikertörténet (12 nap alatt 5 kiló) nem varázslat, vagy csodamódszer, hanem a kevesebb evés eredménye. nyilván van benne leadott zsír is! csak ha így írod, megtévesztő lehet pl. Kérdezőnek.

a másik a leadott izom téma. ez nem csak azt jelenti, hogy valaki elgyengül, és szépen elsorvadnak az izmai, hanem hogy alapvető testfunkciók sem működnek rendesen. ez ÁLTALÁNOS érvényű és nem Neked szól, Kedves Előző! csak tisztában kell lenniük az embereknek (pl. Kedves Kérdezőnek) olyan tényekkel, hogy ha hosszabb távon nagy mértékű fogyásnak teszi ki a testét, akkor azt az immun rendszere, az izomzata (pl. szívizom) és egyéb szervek, rendszerek is bánják. ezért számít hogy s mint fogy. Előző Válaszoló vélhetően igen jól csinálta, akármi is volt a módszere (akár level diéta) ezt mutatja ez elmúló narancsbőr.

Aczél.

2011. dec. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

én csináltam, bár nem így. nekem 14 nap alatt lement 4kg.

leírom, én mit ettem:

reggelizni nem szoktam, csak hétvégén

ebédelni késő délután, de nem főtt kaja

vacsi és ebéd ugyan az:

2szelet teljes kiőrlésű szeletelt kenyérből 2 nagyon max 3 szelet, de inkább kettő, simán vagy megpirítva, 1-2 főtt tojás (inkább1), tejföl, paradicsom, uborka, hagyma, ritkán vékony szelet szalámi


ha nap közben éhes voltam, alma, banán, épp mi volt

esetleg joghurt, túrórudi


írd majd meg, hogy sikerült

2011. dec. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Egyet senki soha nem vesz figyelembe. Okés, bele fogsz férni a 28-as gatyóba, esetleg a 26-ba is, de milyen áron??

A mostani hadjárat, amit a szervezetetek ellen hajtotok végre, nem múlik el nyomtalanul. Ahogy Aczél írta, a belső szervek nagyon megsínylik és az immunrendszer is, amivel táptalajt adtok olyan betegségeknek, amiket inkább nem írok le....és ezek a betegségek nem most, hanem pár év elteltével fognak jelentkezni. Ja, hogy pár év....kit érdekel? Mindenki lesz 20-30-40 stb éves, de úgy tűnik sokan közületek már 30 éves koruk körül komoly gondokkal fognak küszködni. És akkor felteszitek a nagy kérdést: megérte??? Már ha akkor éppen eszetekbe fog jutni, hogy anno, milyen felelőtlen is voltam....de az egészsége mindenkinek a saját kezében van...

2011. dec. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

koszonom a sok hasznos valaszt! Ma reggel kezdtem el, igazabol nem nehez, mert hozza vagyok szokva a keves etelhez, csak egy ido utan falas-rohamok tornek ram, de szerintem ha meglenne a kivant eredmeny, az elegge osztokelne, hogy ne taplalkozzak rendszertelenul... sportolok is, heti 2 alkalommal hip-hop tancot tancolok heti 2*zumbara jarok, a maradek idomben edzeni is fogok

nekem ebbol allt a reggeli, es az ebed:

1 pita lapot megpiritottam (2 fele vagtam, nem volt otthon kenyer, igy par kekszet is ettem hozza, termeszetesen teljes kiorlesut) narancsot, es teat cukor nelkul. Ebed 1 pita, 1 fott tojas, meg narancs, es 1 csesze tea... kicsit nehez megoldani az ebedet, mivel iskolas vagyok...

2011. dec. 6. 14:38
 10/11 anonim ***** válasza:
A falásrohamok NEM véletlenül törnek rád....adj egy esélyt az értelemnek ezt felfogni...
2011. dec. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!