Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így eredményes lesz?

Így eredményes lesz?

Figyelt kérdés
168/80/21 éves nő vagyok! Ha naponta 1100-1300 Kcal körül étkezem és az egyik nap 1,5 órát ( Jillian Michaels-30 Day Shred ) a másik nap Rubint Réka ( Add Önmagad 2. ) dvd-re tornázom,így sikerül megszabadulni a felesleges kilóktól? és mennyi idő múlva lesz látványos eredménye? legalább 15 kg-től szeretnék megszabadulni! Előre is köszönöm szépen a válaszokat!
2011. dec. 6. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy jó ötlet lenne ilyen hirtelen változtatni, és nem is bírnád hosszan tartani. 15 kilót egészségesen leadni eltart 4-6 hónapig, annyi ideig tudnál ilyen kevés kcalt enni és ilyen sokat mozogni? Szépen fokozatosan csináld inkább, és akkor kisebb az esélye, hogy feladd.
2011. dec. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

egy gyerekhez képest is keveset ennél, egy aktív (edző) felnőtt ilyen ételmennyiség mellett beteg lehet!

fogyáshoz az energiaszükséglethez képest csak pár 100kcal-lal kevesebbet kell enni.

2011. dec. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazából már 2 hete csinálom,tehát egyáltalán nem okoz számomra nehézséget úgy a torna,mint az étkezés! Tornázni már ezelőtt is tornáztam,csak nem rendszeresen,így csak súlyt tartottam vele! Éhezni sem éhezem,mert elosztom ezt a mennyiséget! De rendben pakolok még rá,megfogadom a tanácsot,hisz ezért érdeklődöm! :)
2011. dec. 6. 12:47
 4/5 anonim ***** válasza:

orvosilexikon.hu/wrap.php?file=dcc.html


Itt számold ki mire van szükséged. PErsze, két hétig ki lehet bírni, mert hajt a lelkesedés! De szerinted lehet ezt csinálni hónapokon keresztül? 15 kilót fogyni még ha hiperelszánt vagy, akkor is legalább 3 hónapig tart.

2011. dec. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ennyi súlytól egészségesen (diéta nélkül) csak kb. 5-6 hónap alatt lehet megszabadulni. A gyors fogyásnak nincs értelme. Viszonylag könnyű elérni a kívánt sújt, de megtartani annál nehezebb, és gondolom ez is fontos lenne.

Az általad bevitt kalória nagyon kevés. Legalábbis szerintem.

Azt is vedd számításba, hogy nem biztos hogy minden nap lesz időd 1,5 órát tornázni, és ha nem váltasz életmódot, a leadott kilók expresszsebességgel jönnek majd vissza.

Életmódváltás + mozgás = siker.

Egyszerű képlet.

2011. dec. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!