Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyire lesz ez igy eredménye...

Mennyire lesz ez igy eredményes? És tartós? Kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Párom(huszonéves férfi) 2 évvel ezelőttig 80 kiló volt,ez neki a megfelelő suly...Mostanra 110kiló lett...most megunta...

A következőt vette a fejébe ahogy fogyni akar: reggelire 1 szendvics,ebédre leves,vacsora kb fél liternyi joghurt/tejföl vagy hasonló tejtermék.Mozgás nulla,ahhoz lusta.Szerintem hülyeség,tönkreteszi a gyomrát,meg vissza fog hizni,ha meg nem,akkor a bőr fog lógni rajta (hasán van az összes felesleg)

Ő ezt nem hiszi el

Kinek van igaza?


2010. ápr. 27. 22:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Egyértelműen neked:)) Talán egy picit utána járhatna ő is.Net,újság stb...

De a férfiak már csak ilyenek.Makacsak!!!:)))

2010. ápr. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
2 év múlva 130 kiló lesz ha jól számolom
2010. ápr. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
sac/kb:))))))))
2010. ápr. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

és ötlet,hogy hogy vegyem rá,hogy ez nem hatásos? nem igazán hisz az ilyen "90 napos diéta" meg "norbis updates2 és társaiban,szerinte elég ha annyit eszik amitől nem hal éhen...

pasiból van és makacs...

vagy hagyjam,majd rájön?

2010. ápr. 27. 22:38
 5/12 anonim ***** válasza:
hagyjad, majd rájön, amúgy meg vegyél magadnak egy bringát és érezd jól magad bringázás közben, max 2 hónap és megy veled :D
2010. ápr. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, tönkre fog menni a gyomra, ráadásul vitaminhiányos állapotba fog kerülni. Az étrendben sehol egy zöldség vagy gyümölcs, kell a rost meg a vitamin.

A reggeli gáz, mert gondolom fehér kenyérből eszi, a levesek többsége pedig fehér liszttel van habarva, rántva, némelyik cukorral édesítve, a tésztáról meg ne is beszéljek. Tömény szénhidrát, üres kalória, némi szarrá főzött zöldséggel. Meg semmi fehérje.


A jó hír az, hogy 1 hétnél tovább nem fogja bírni, a rossz hír, hogy beteg lehet tőle, valamint ha a kiéhezsre rázabál, újabb kilókat fog felszedni (a bőre nem fog lógni a hízás miatt). Az izmai - már ha vannak - meg szépen eltűnnek.


Előbb-utóbb rá fog jönni, hogy így nem megy, persze jobb lenne, ha hinne neked.

A 90 napos egyébként szar, olvasd el itt, milyen következményei vannak.

A norbis jó, csak nem szabad drága norbis szarokra kidobni a pénzt, ha otthon főzöl, az is megfelelő, csak az elvet kövessétek. Húgom baba után 15 kilót fogyott vele fél év alatt sportolás nélkül (nem volt ideje, csak a gyerek után szaladgált), én 7-et, de rajtam nem volt több felesleg, és nem jött vissza már 2 éve.


Szerintem vegyél neki valami táplálkozási szakkönyvet, azzal tudsz segíteni, és próbálj nem hízlaló kajákat főzni otthon.

2010. ápr. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

4 napja csinálja ezt...

hétközben most szüleinél van,hagy engem tanulni államvizsgára...nem tudok igazán befolyásolni

reggeli fehérkenyér persze,meg szalámi/felvágott,ebédet melohelyen adják,én bele nem ennék,vacsira meg ...


már csak nem birja sokáig


norbis könyvet leszedtem neki,első két oldal után otthagyta...pedig annak látom leginkább értelmét,arrol olvastam jókat,és nem drága norbisdolgokból is kihozható ugyanaz...

vasárnap nálam volt,főztem csirkemellett lesütve hozzá rizst,de megfogta a joghurtját és elvonult:D


a bőrlógást én arra irtam,hogy ha mégis birja 1 hétnél tovább,és lefogy,akkor attol a bőre lógni fogy...hizástól nem lóg

2010. ápr. 28. 10:17
 8/12 anonim ***** válasza:
A mozgáshoz én is lusta vagyok, de ennek ellenére szép lassan fogyok, és nem lóg a bőröm. Én súlykontrollozom, ez Béres Alexandrá-s, és jókat eszem, de vannak tiltot dolgok, amit csak ritkán lenne szabad. Nem tudom, Norbi milyen, nekem maga az ember antipatikus, így nem is néztem utána, hogy milyen a fogyási módszere, de ne diétázzon a párod, az tönkreteszi. Amennyire tudom, sem Norbi, sem Alexandra módszere nem vonja meg a fontos tápanyagokat a szervezettől, csak megfelelően kell válogatni.
2010. ápr. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
tegnap megunta,mire hazaértem,nálam volt,másfél pizzával a hasában...
2010. ápr. 29. 06:06
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát biztos nem a kitartásáért szereted.

Egyébként marhaság. Orbitális nagy marhaság amit írtál.

2010. máj. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!